XII NIEDZIELA ZWYKŁA
25 czerwca 2017

7.00  Za + Jana Krzyżowskiego w 2. rocznicę śmierci.
  8.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodzin Buliński i Zembok.
  9.15  Za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie na dalsze wspólne lata życia dla Ewy i Zbigniewa Fidyków z okazji 40. rocznicy ślubu.
10.30  W intencji wszystkich kapłanów, a szczególnie z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla kapłanów pracujących w naszej parafii oraz za ++ kapłanów (intencja od Apostolatu Margaretka).
12.00  Za ++ Zygmunta, Wincentego i Annę Pryszczów, Felicję i Jana Machnów oraz szwagrów Longina i Mieczysława.
17.00  W intencji budowniczych ołtarzy na Boże Ciało.

poniedziałek 26.06.2017
  6.30  Za ++ Adama Kucharskiego, syna Edwarda, rodziców z obu stron oraz za ++ kapłanów.
18.00  1) Za + Jerzego Gruchlika oraz ++ z rodzin Gruchlik i Bojdoł.
           2) Za + Reginę Trojan (intencja od sąsiadów).

wtorek 27.06.2017
  6.30  Za ++ Emilię i Franciszka Utratów, dwóch synów, synową Urszulę oraz ++ z pokrewieństwa.
18.00  1) Za + Romana Orendorza w 1. rocznicę śmierci.
           2) Za + Barbarę Kardasz (intencja od sąsiadów).

środa 28.06.2017                 Wspomnienie św. Ireneusza

6.30  Za ++ Jana Klosa w kolejną rocznicę śmierci, rodziców Marię i Pawła Klosów, Zofię i Józefa Wierów, ++ z rodzin: Klos, Wiera i Kozyra oraz za ++ kapłanów.
18.00  1) Za ++ wnuka Pawła oraz dziadków Eryka Latochę i Stanisława Tworowskiego.
           2) Za ++ Walentego Brańczyka i Zofię Zel (intencja od sąsiadów).
           3) Za + Ernestynę Szromek (intencja od Wspólnoty Żywego Różańca).

czwartek 29.06.2017             UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH PIOTRA I PAWŁA

6.30
17.00  1) Za ++ Helenę i Józefa Marczaków, syna Jerzego, Otylię Kolarczyk oraz Krystynę i Leszka Bernertów.
           2) Za ++ Zofię Zel, męża Zdzisława, syna Andrzeja, ++ z pokrewieństwa oraz za ++ kapłanów.

piątek 30.06.2017
  6.00
W intencji pielgrzymów udających się do Medjugorje.
  6.30

18.00  1) Za ++ w czerwcu: Jadwigę Chmielewską.
           2) Za ++ Pawła Mazura w 17. rocznicę śmierci, siostrę Helenę, rodziców z obu stron, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

sobota 1.07.2017
  6.30

18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Eugeniusza Olczyka z okazji rocznicy urodzin, ze wspomnieniem ++ córki i wnuczki.
           2) Za ++ Marię i Pawła Jastrzemskich, dwóch synów, synową, trzech zięciów, dwóch wnuków, dwóch prawnuków oraz ++ z rodzin Jastrzemski i Stawowski.

niedziela 2.07.2017                 XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
  7.00
  8.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Janiny i Eugeniusza Janoszów oraz dzieci z rodzinami.
  9.15  Za ++ Martę i Jana Jarominów.
10.30  Za ++ Zofię Zel, męża Zdzisława, syna Andrzeja, zięciów Ryszarda i Leonarda, ++ z pokrewieństwa oraz za ++ kapłanów.
12.00
17.00  Za ++ Kazimierza Chwiećko w 2. rocznicę śmierci, żonę Teresę, ++ z rodzin: Chwiećko, Stefaniuk, Dąbrowski, Sajna, Chrobok, Piesiur, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.