XXIV  NIEDZIELA  ZWYKŁA
17 września 2017

7.00
  8.30
  9.15  Za ++ Martę Kasperczyk, Emilię i Franciszka Jastrzębskich, syna Ewalda oraz ++ z pokrewieństwa.
10.30  Za ++ Małgorzatę i Bernarda Pająków, rodziców z obu stron, Elżbietę Myszor oraz ++ kapłanów.
12.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Agnieszki i Janusza Figołuszków z okazji 15. rocznicy ślubu, ze wspomnieniem + ojca Jerzego.
17.00  Za + Eugeniusza Rysia, ++ z pokrewieństwa Ryś i Janas oraz dusze w czyśćcu cierpiące (intencja od Krystyny Janas i Romualda z rodziną z Tarnowskich Gór).

poniedziałek 18.09.2017              ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, patrona Polski i młodzieży
  6.30
18.00  1) Za ++ Agnieszkę i Franciszka Rytów, Annę Jaromin, zaginionego męża Józefa, dziadków oraz ++ z pokrewieństwa.
           2) Za ++ Bronisławę Grolik w 2. rocznicę śmierci, rodziców, szwagra oraz ++ kapłanów.

wtorek 19.09.2017
  6.30

18.00  1) Za ++ Elżbietę i Wilhelma Gruszków, Zofię, Michała i Marka Lechowiczów (intencja od dzieci i wnuków).
           2) Za + Feliksa Gruszkę w 3. rocznicę śmierci (intencja od dzieci i wnuków).

środa 20.09.2017                    Wspomnienie świętych Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Tow.

6.30
18.00  1) Za ++ Jadwigę i Roberta Mazurów, syna Edwarda, rodziców z obu stron, pokrewieństwo z rodzin Lapczyk i Mazur oraz za ++ teściów Martę i Józefa Lazarków, córkę Stefanię i syna Henryka.
           2) Za ++ Otylię i Ludwika Jarominów.

czwartek 21.09.2017                   ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA

6.30
17.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Elżbiety i Józefa Plichtów z okazji 60. rocznicy ślubu oraz w intencji dzieci z rodzinami.
           2) Za ++ Henrykę i Edwarda Kordysów, brata, rodziców oraz ++ kapłanów.
           3) Za ++ Teklę i Franciszka Grolików, Edwarda Halembę, Jadwigę i Franciszka Polków oraz ++ z pokrewieństwa.

piątek 22.09.2017
  6.30
Za ++ Bolesława Janika, syna Andrzeja, zięcia Edwarda, Elżbietę i Wincentego Grzegorzków, syna Józefa, synową Krystynę oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00  1) Za ++ Elżbietę i Józefa Malcharków, wnuka Andrzeja, rodziców z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
           2) Za ++ rodziców Jadwigę i Teodora Figołuszków, zięciów Marcina i Henryka, Annę Janas, dziadków, ++ z rodzin: Figołuszka, Janas, Jeleń i Grzonka oraz za ++ kapłanów.

sobota 23.09.2017                  Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny
  6.30
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem św. o. Pio z prośbą o potrzebne łaski dla wszystkich chorych i cierpiących parafian oraz dla osób, które się nimi opiekują.
15.00  Ślub: Agnieszka Dobczyńska i Maurycy Szafron.
16.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rocznika 1957.
18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Bożeny i Andrzeja Gaszczyków oraz całej rodziny.
           2) Za ++ Anielę Jaromin, męża Konrada, rodziców, rodzeństwo z obu stron, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

niedziela 24.09.2017                       XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
  7.00  Za ++ Marię i Stanisława Piesiurów, Marię i Adolfa Kopców, dziadków z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
  8.30  Za ++ Klarę i Józefa Grabiszów, córkę Stefanię, zięcia Andrzeja i dziadków.
  9.15  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej i św. Antoniego z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Ireny i Romana Koniecznych.
10.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Jolanty i Janusza Kolonków z okazji 35. rocznicy ślubu oraz w intencji dzieci z rodzinami.
12.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Ireny i Karola Liszków z okazji 40. rocznicy ślubu.
           2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Marii i Roberta Liszków oraz dzieci z rodzinami.
           3) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata dla Stefana Ryta z okazji 70. rocznicy urodzin oraz dla całej rodziny Ryt.
17.00  Za ++ Emilię i Teodora Simków oraz ++ z rodzin Mazur i Simka.