VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
21 maja 2017

7.00  Za ++ Juliannę i Pawła Brańczyków, rodziców, rodzeństwo, ++ z pokrewieństwa z obu stron, ++ z rodzin Brańczyk i Lazarek oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
  8.30
  9.15
10.30  W intencji dzieci przystępujących do Pierwszej i Wczesnej Komunii Świętej.
12.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Stanisława Jaromina z okazji 80. rocznicy urodzin.
17.00  1) Za ++ Annę Cołyt w kolejną rocznicę śmierci oraz ++ z rodzin Cołyt i Pyrtek.
           2) Za + Otylię Szepietowską w 3. rocznicę śmierci.

poniedziałek 22.05.2017
  6.30  Za ++ Łucję i Józefa Stawowskich, syna Józefa, Joannę i Piotra Pawłowskich, dwóch synów, ++ z rodzin: Stawowski, Pawłowski i Langner oraz za ++ kapłanów.
18.00  1) W intencji ks. Adama Paproty z okazji 1. rocznicy święceń kapłańskich.
           2) Za ++ Klarę i Franciszka Fabianów, synów Arkadiusza i Mariana, synowe Ewę i Teresę, wnuczki Ilonę i Beatę oraz zięcia Władysława.

wtorek 23.05.2017
  6.30  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem św. o. Pio z prośbą o potrzebne łaski dla wszystkich chorych i cierpiących parafian oraz dla osób, które się nimi opiekują.
           2) Za ++ Martę i Pawła Brandysów, ++ z rodzin Malcharek i Brandys oraz za Monikę i Rudolfa Kocyłów.
18.00  1) Za + Romana Szymurę w 5. rocznicę śmierci, ++ z rodziny Szymura oraz za ++ kapłanów.
           2) Za ++ Cecylię i Józefa Szymów, ++ z rodzin Szyma i Noga oraz za ++ kapłanów.

środa 24.05.2017                 Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

6.30  Za ++ Gertrudę i Józefa Janoszów, ++ z rodziny oraz za ++ kapłanów.
18.00  1) Za ++ Elżbietę Pudełko w 6. rocznicę śmierci, męża Karola, rodziców, rodzeństwo, Marię i Franciszka Jasińskich oraz ++ z pokrewieństwa.
           2) Za ++ Henryka Malcharka, rodziców z obu stron, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

czwartek 25.05.2017

6.30  Za ++ Stefanię i Tadeusza Pyrtków, rodziców, dwie córki, dwóch synów, dwóch zięciów, Helenę i Jana Kozyrów, syna Jana, trzech zięciów, ++ z rodzin: Pyrtek, Kozyra i Trójca oraz za ++ kapłanów.
17.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej i św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla wszystkich mieszkańców Kobióra i członków gminnego samorządu.
           2) W intencji wszystkich kapłanów, a szczególnie z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla kapłanów pracujących w naszej parafii oraz za ++ kapłanów (intencja od Apostolatu Margaretka).
           3) Za + ks. Józefa Piesiura w 6. rocznicę śmierci.

piątek 26.05.2017         Wspomnienie św. Filipa Nereusza
  6.30
1) Za ++ Józefa Szafrugę, dwie żony, dwóch zięciów i teścia Konrada.
           2) Za + Elżbietę Kopiec w 5. rocznicę śmierci.
18.00  1) Za ++ Marię i Jana Gumułków, Alwinę i Alojzego Machaliców, rodziców z obu stron oraz ++ z pokrewieństwa.
           2) Za ++ Otylię i Ludwika Jarominów, rodziców z obu stron i rodzeństwo.

sobota 27.05.2017
  6.30
 Do Miłosierdzia Bożego za ++ Annę i Pawła Żołneczków, córkę Stefanię, zięcia Jerzego, Jana, Annę Jeleń, syna Henryka, synową Weronikę i Jana Pasierbskiego.
16.00  Chrzty: Małgorzata Skrzypiec.
           Roczki: Amelia Śmiłowska, Filip Faroń, Nina Matera, Rafał Latusek, Miłosz Szczotka.
18.00  1) Za ++ Marię i Józefa Gielów, rodziców z obu stron, Hildegardę i Henryka Gielów, Zofię Kozyrę, dwóch mężów oraz ++ z pokrewieństwa.
           2) Za ++ Erwina Bieleckiego, rodziców, teściów, Jakuba Presia i ojca Stanisława oraz ++ z rodziny Jaromin.

niedziela 28.05.2017              UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
  7.00  Za ++ Klarę i Józefa Grabiszów, córkę Stefanię, zięcia Andrzeja i dziadków.
  8.30  Za ++ Annę i Tomasza Klosów, dwie córki, dwóch zięciów, dwóch synów, synową, dwóch wnuków oraz za ++ kapłanów.
  9.15  Za ++ Ludwika Widłoka, rodziców Zofię i Gustawa, żonę Jadwigę, syna Piotra, wnuczkę Sylwię, Anielę i Henryka, Stanisława Utratę, Annę i Roberta Sewerynów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
10.30  Za ++ Jerzego Malcharka w 7. rocznicę śmierci, ojca Józefa, Stefanię Wróbel, a także rodziców Annę i Józefa Jarominów oraz Annę i Pawła Żołneczków.
12.00  Za ++ Bronisławę i Jerzego Białoniów oraz ++ z pokrewieństwa.
14.00  Ślub: Małgorzata Mazur i Tomasz Stefanowski.
17.00  Za ++ Czesława Żelazo w 9. rocznicę śmierci, żonę Irenę, rodziców z obu stron, ++ z rodzin Żelazo i Jaromin oraz dusze w czyśćcu cierpiące.