XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
23 lipca 2017

7.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem św. o. Pio z prośbą o potrzebne łaski dla wszystkich chorych i cierpiących parafian oraz dla osób, które się nimi opiekują.
  8.30
  9.15  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej i św. Antoniego z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Danuty i Janusza Kłosów oraz dzieci.
10.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Doroty i Andrzeja Danków z okazji 10. rocznicy ślubu.
12.00
17.00  Za ++ Józefa Rozmusa w 4. rocznicę śmierci i w rocznicę urodzin, syna Henryka, siostrę Jadwigę oraz rodziców z obu stron.

poniedziałek 24.07.2017              Wspomnienie św. Kingi
  6.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jolanty i Janusza Kamińskich.
18.00  1) Za ++ męża Benedykta Seweryna, rodziców Juliannę i Roberta Sewerynów, brata Henryka, bratową Gertrudę, szwagra Pawła, jego synową Beatę Gołosz.
           2) Za ++ Krystynę Malcharek i męża (intencja od chrześnicy Joanny i szwagierki z rodziną z Bielska).

wtorek 25.07.2017             ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA
  6.30  W intencji wszystkich kapłanów, a szczególnie z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla kapłanów pracujących w naszej parafii oraz za ++ kapłanów (intencja od Apostolatu Margaretka).
18.00  Za ++ Ryszarda Bielasa w 14. rocznicę śmierci, ojca Huberta, teściową Zofię, teścia Zdzisława, szwagrów Leonarda, Mariana i Andrzeja, ++ z pokrewieństwa oraz ++ kapłanów.

środa 26.07.2017                 Wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP

6.30
18.00  Za ++ Bernarda Pająka, żonę Małgorzatę, Annę Pudełko, ++ z pokrewieństwa oraz za ++ kapłanów.

czwartek 27.07.2017

6.30
17.00  Za ++ Zofię Pękałę, rodziców, ++ z pokrewieństwa oraz za ++ kapłanów.

piątek 28.07.2017
  6.30
Za ++ Hildegardę i Antoniego Kozyrów, wnuka Pawła oraz ++ z rodzin Kozyra i Lubański.
18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Grażyny i Mariusza Kubasów z okazji 10. rocznicy ślubu.
           2) Za + Annę Pudełko oraz ++ z rodzin Pudełko i Grabowski.

sobota 29.07.2017              Wspomnienie św. Marty
  6.30

14.00  Ślub: Klaudia Grzonka i Marek Stawowy.
16.00  Roczki: Anastazja Trela, Emilia Wrożyna.
           Nikola Hlubek
18.00  Za ++ Augustynę i Józefa Rozmusów, Marię i Jana Krzyżowskich, syna Jana, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

niedziela 30.07.2017                 XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
  7.00
  8.30
  9.15  Za ++ rodziców Klarę i Antoniego Kozików, dziadków z obu stron, szwagra Piotra, bratową Heidi oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
10.30
12.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Karola Kędziora z okazji 18. rocznicy urodzin.
17.00  Za ++ Józefa Brańczyka, trzy żony, ++ z rodzin: Brańczyk, Malcharek, Trójca i Szafron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.