ks. Damian Suszka - proboszcz (od 2011 r.)
Urodził się 14 lutego 1961 roku w Istebnej.
Po ukończeniu Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach przyjął, 31 stycznia 1987 roku, święcenia kapłańskie z rąk księdza arcybiskupa Damiana Zimonia. W 2002 roku podjął studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu o specjalności zarządzanie i marketing.
Jako wikary posługę duszpasterską pełnił w parafiach:
- św. Małgorzaty w Lyskach,
- św. Michała Archanioła w Bytomiu Suchej Górze,
- Wszystkich Świętych w Pszczynie.
Od 1996 roku ks. Damian był dyrektorem i rekolekcjonistą archidiecezjalnego Ośrodka Spotkań i Formacji im. św. Jadwigi Śląskiej w Brennej. Od 2005 roku jest kapelanem oddziału Górali Śląskich, a w bieżącym roku został kanonikiem honorowym katowickiej Kapituły Metropolitalnej.

Ks. Adam Paprota - wikariusz (od 2016 r.)
Urodził się 9 stycznia 1991 roku w Rybniku. Pochodzi z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Żorach – Roju. Po zdaniu matury wstąpił do Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego, podejmując tym samym studia na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego. Święcenia diakonatu przyjął 7 marca 2015 roku w parafii pod wezwaniem św. św. Piotra i Pawła w Katowicach. Przed przyjęciem święceń prezbiteratu odbywał duszpasterski staż diakonacki w parafii św. Klemensa w Miedźnej. Studia uwieńczył zdaniem egzaminu magisterskiego i przyjęciem święceń kapłańskich w dniu 21 maja 2016 roku w Archikatedrze Chrystusa Króla w Katowicach z rąk księdza arcybiskupa Wiktora Skworca.

ks. Rudolf Myszor - emeryt (od 2009 r.)
Urodził się 27 lutego 1943 roku w Kobiórze. Po ukończeniu studiów, 4 czerwca 1967 roku, przyjął święcenia kapłańskie z rąk ks. bp. Herberta Bednorza. Jako wikariusz pracował w parafiach: Trójcy Przenajświętszej w Kochłowicach, NMP Królowej Pokoju w Tarnowskich Górach, Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Łaziskach Średnich, Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzezinach Śląskich, św. Jadwigi w Chorzowie oraz Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rudzie Śląskiej – Bykowinie. W 1983 roku został mianowany wikariuszem, ekonomem, a następnie proboszczem parafii św. Józefa Robotnika w Osinach koło Żor. Dwa lata później, w sierpniu 1985 roku, został proboszczem parafii św. Barbary w Rybniku - Boguszowicach Osiedlu, gdzie pełnił posługę do 2009 roku. W 2010 roku abp Damian Zimoń mianował go kanonikiem honorowym Kapituły Metropolitalnej Katowickiej.