Od poniedziałku 29 sierpnia rozpoczęliśmy remont naszego kościoła. Pierwszym etapem była wymiana ogrzewania na podłogowe. Następnie zostało pomalowane wnętrze świątyni i ułożona nowa posadzka. Ostatnim etapem prac było wstawienie nowych ławek.
Było to bardzo poważne przedsięwzięcie, dlatego prosimy o modlitwę w tej intencji.
Dziękujemy wszystkim, którzy własną pracą i zaangażowaniem pomagali w remoncie swojego kościoła.

Radością naszą jest fakt, że wraz z rozpoczęciem remontu spełnione zostały oczekiwania wielu parafian.
Ufamy, że wszystkie zmiany przyczynią się do naszej lepszej obecności w kościele.

Jeśli znajdą się osoby chcące wesprzeć tą parafialną inwestycję to prosimy tego dokonać na numer konta: 80 1160 2202 0000 0000 2147 4291