W niedzielę 21 maja w naszym kościele parafialnym podczas uroczystej Mszy św. o godz. 10.30 Chrystusa w Komunii św. po raz pierwszy przyjęło 84. dzieci.

Do tej wyjątkowej chwili dzieci przygotowywały się przez cały rok. Eucharystii z udzieleniem Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej przewodniczył proboszcz ks. Damian Suszka, który polecał w modlitwie zgromadzone dzieci, aby zawsze szczerze kochały Jezusa i szły z nim przez całe swoje życie.
Dzieci otrzymały poświęcone chlebki, którymi podzielą się z rodzicami oraz krewnymi podczas spotkania przy stole.
Życzymy dzieciom aby błogosławieństwo, radość i łaska tego szczególnego dnia jakim jest przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej na zawsze pozostały w Waszych sercach.