Wiadomości
parafiakobior.pl
W niedzielę 3 grudnia rozpoczęliśmy adwent – czas radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Chrystusa.

Roraty w naszej parafii będą odprawiane w poniedziałek, środę i piątek rano o godzinie 6:30, we wtorek o godzinie 18:00 i w czwartek o godzinie 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci do uczestnictwa i przygotowania się w ten sposób do świąt Bożego Narodzenia.

Przeżywając rok Ducha Świętego, podczas tegorocznych rorat, przypominamy sobie najważniejsze prawdy naszej wiary. Roraty są pod hasłem Wiem w Kogo/co wierzę. Podczas każdy rorat dzieci i dorośli przypominają sobie, że wierzymy w Boga, który jest w Trójcy Świętej, wierzymy w sakramenty, w Kościół, w obcowanie świętych. W poznawaniu tych prawd pomaga nam specjalny gość tegorocznych rorat, wujek Google. Dzieci otrzymują również obrazki, które zawierają Mały Katechizm, aby móc jeszcze lepiej poznać prawdy wiary.