Wiadomości
parafiakobior.pl
29.11.2019 (piątek) godz. 14.00
    1. ul. Zachodnia nr. parz. 44 – 16 i nr. nieparz. 31 -23 oraz ul. Centralna 117
    2. ul. Zachodnia nr. parz. 46 -98 i nr. nieparz. 33 -67
    3. ul. Kodowa 42 – 3
    4. ul. Żołędziowa 27 - 3

30.11.2019 (sobota) godz. 13.00
    1. ul. Żołędziowa 51 -28
    2. ul. Rubinowa 19 – 1 i ul. Składowa 2 – 12
    3. ul. Agatowa 2 - 13 i ul. Liliowa 14 – 1
    4. ul. Bluszczowa 29 - 1

1.12.2019 (niedziela) godz. 14.00
    1. ul. Cicha 2 – 34, ul. Żeńców 2 - 34
    2. ul. Leśników 1 – 48 i ul. Nad Zalewem i ul. Nowa
    3. ul. Żelazna, ul. Plichtowicka, ul. Poprzeczna i ul. Prosta
    4. ul. Kobiórska nr. nieparz. 67 - 5

6.12.2019 (piątek) godz. 14.00
    1. ul. Kobiórska nr. nieparz. 69 - 77 i parz. 68 – 4
    2. ul. Tuwima 56 – 1

7.12.2019 (sobota) godz. 13.00
    1. ul. Olszewskiego nr. nieparz. 45 – 1
    2. ul. Olszewskiego nr. parz. 2 – 68

8.12.2019 (niedziela) godz. 14.00
    1. ul. Łukowa 39 – 2
    2. ul. Łukowa od nr. 41 do ul. Przelotowej

13.12.2019 (piątek) godz. 14.00
    1. ul. Orla 12 – 1
    2. ul. Orla 14 – 48

14.12.2019 (sobota) godz. 13.00
    1. ul. Jasna 34 – 2
    2. ul. Jasna 35 – 66

15.12.2019 (niedziela) godz. 14.00
    1. ul. Bartnicza nr. nieparz. 41 – 1
    2. ul. Bartnicza nr. parz. 38 – 6

16.12.2019 (poniedziałek) godz. 14.00
    1. ul. Borowa oraz ul. Bartnicza nr. parz. i nieparz. 42 – 53
    2. ul. Zmienna od nr. nieparzystych

17.12.2019 (wtorek) godz. 14.00
    1. ul. Centralna 38, 36, 34
    2. ul. Centralna 32 i 30 oraz ul. Olszewskiego 55

18.12.2019 (środa) godz. 14.00
    1. ul. Centralna 5 – 59
    2. ul. Centralna 97 – 157 i ul. Na Kąty

19.12.2019 (czwartek) godz. 14.00
    1. ul. Ołtuszewskiego nr. parz. 76 – 144
    2. ul. Ołtuszewskiego nr. nieparz. 73 – 127

20.12.2019 (piątek) godz. 14.00
    1. ul. Ołtuszewskiego nr. nieparz. 71 – 3
    2. ul. Ołtuszewskiego nr. parz. 66 – 10 i ul. Południowa

21.12.2019 (sobota) godz. 13.00
    1. za autostradą: ul. Ołtuszewskiego i ul. Rodzinna oraz ul. Rodzinna 176 - 152
    2. ul. Promnicka 55 - 1 oraz ul. Rodzinna 167 i 163

22.12.2019 (niedziela) godz. 14.00
    1. ul. Rodzinna 157 i ul. Rolna od ul. Rodzinnej
    2. ul. Paproci i ul. Poziomkowa

27.12.2019 (piątek) godz. 14.00
    1. ul. Rodzinna nr. parz. i nr. nieparz. 151 – 118
    2. ul. Rodzinna nr. parz. i nr. nieparz. 116 – 100

28.12.2019 (sobota) godz. 13.00
    1. ul. Rodzinna nr. parz. 86 – 40
    2. ul. Rodzinna nr. parz. 38 – 2

29.12.2019 (niedziela) godz. 14.00
    1. ul. Rzeczna 8 – 1 i ul. Rodzinna nr. nieparz. 99 – 55
    2. ul. Rodzinna nr. nieparz. 51 – 1

30.12.2019 (poniedziałek) godz. 14.00
    1. ul. Błękitna 42 – 4
    2. ul. Błękitna 44 – 90 i ul. Boczna 7 – 21

2.01.2020 (czwartek) godz. 14.00
    1. ul. Kwiatowa 53 – 2
    2. ul. Wąska 32 – 1

3.01.2020 (piątek) godz. 14.00
    1. ul. Wspólna 16 – 1 i ul. Wodna 1 – 27
    2. ul. Wróblewskiego nr. parz. od 102 i nr. nieparz. 129 – 169 oraz ul. Wschodnia

4.01.2020 (sobota) godz. 13.00
    1. ul. Wróblewskiego nr. nieparz. 77 – 33 i ul. Stobika 1 – 20
    2. ul. Wróblewskiego nr. nieparz. 123 – 97 i nr. parz. 100 – 80

5.01.2020 (niedziela) godz. 14.00
    1. ul. Wiosenna i ul. Wróblewskiego nr. nieparz. 21 – 1
    2. ul. Wróblewskiego nr. parz. 42 – 8

6.01.2020 (poniedziałek) godz. 14.00
Kolęda dodatkowa dla wszystkich, którzy nie mogli przyjąć księdza w wyznaczonym terminie. Prosimy zgłosić się w kancelarii parafialnej.
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter