Wiadomości
parafiakobior.pl
Cóż to znaczy, że Jezus zmartwychwstał? Oznacza to, że Boża miłość jest silniejsza niż zło i nawet śmierć. Znaczy to, że miłość Boga może przemienić nasze życie, sprawić, aby zakwitły te obszary pustyni, jakie są w naszym sercu.
Franciszek, Wielkanoc 2013 r.

Kochani Parafianie!
Kolejna Wielkanoc w naszym życiu jest po to, aby nam przypomnieć, że po dramatycznych wydarzeniach Wielkiego Piątku i ciemności grobu Wielkiej Soboty rozbrzmiewa radosne Alleluja.
Jezus zwyciężył, pokonał to wszystko i przeprowadził nas do Życia.
Obyśmy w tym roku prawdziwie doświadczyli tego zwycięstwa. Życia, które pokonuje wszystko, co prowadzi do śmierci i radości, która ufa nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Niech ta nadzieja trwa w nas i rośnie, a obietnica życia wiecznego niech nas napełnia uwielbieniem dla naszego Zbawiciela.
Zostaliśmy obdarowani łaską poznania Chrystusa. Naszym zadaniem jest, aby i inni Go poznali, poczynając od tych, którzy są najbliżej nas, ale którym może trudno przyjąć Bożą obecność. Niech ten, który sam jest Drogą, Prawdą i Życiem, pokazuje nam, jak na co dzień kierować się miłością, by także inni dostrzegali w nas Jego uczniów.
Życzymy Wam wszystkim dobrych, rodzinnych i pełnych wiary Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Z modlitwą  Wasi Duszpasterze