Wiadomości
parafiakobior.pl
W ostatnią niedzielę sierpnia przeżywaliśmy gminno - parafialne dożynki.

Była to okazja do dziękczynienia Bogu za mijający czas zbiorów i modlitwy o pokój. Jak co roku w przygotowanie dożynek zaangażowało się wiele środowisk naszej gminy. Po uroczystej Eucharystii w kościele, wyruszyliśmy dożynkowym korowodem, by na placu parafialnym rozpocząć nasze radosne świętowanie. Mimo przerwy, jaką spowodowało istne "oberwanie chmury", zabawa przeniosła się najpierw do domu parafialnego, a później z powrotem na plac obok kościoła. Dziękujemy wszystkim, którzy mimo deszczu licznie przybyli, by modlitwą i wspólną zabawą uczcić tegoroczne święto plonów. Serdeczne podziękowania należą się również tym, którzy przygotowali dożynkowe dekoracje, składali dary ołtarza oraz w różny sposób zaangażowali się w przygotowanie tego dnia.

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter