W niedzielę 21 maja w naszym kościele parafialnym podczas uroczystej Mszy św. o godz. 10.30 Chrystusa w Komunii św. po raz pierwszy przyjęło 84. dzieci.

Maj - dla wielu najpiękniejszy miesiąc roku - to w Kościele okres szczególnej czci Matki Bożej. W Polsce żywa jest tradycja gromadzenia się wieczorami w kościołach, przy grotach, kapliczkach i figurach przydrożnych na nabożeństwach majowych, nazywanych "majówkami".

Stało się już tradycją, że w piątek przed Niedzielą Palmową wierni naszej parafii dają świadectwo swej wiary w Drodze Krzyżowej ulicami Kobióra.

Życzymy Wszystkim Parafianom, aby Chrystus Zmartwychwstały umocnił Waszą wiarę, podniósł na duchu, dał siłę w pokonywaniu trudności codziennego życia, pozwolił z ufnością patrzeć w przyszłość, napełnił Wasze serca radością...

W sobotę 18 marca o godz. 20.00 zapraszamy na Kobiórski Wieczór Pokuty.

Praktyka kościoła wyrobiła w swej długiej historii dwie formy pobożności wielkopostnej: Drogi krzyżowej i Gorzkich żali.