II  NIEDZIELA  ADWENTU
9 grudnia 2018 roku

7.00  Za + Łucję Pietrzyk (intencja od sąsiadów).
  8.30  Za ++ Marię i Jana Ciepłych, Otylię i Jerzego Materów oraz za ++ kapłanów.
  9.15  Za ++ Mariana Kuropieja, rodziców, dziadków, teścia Jana, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
10.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Igora Rosy, jego rodziców i chrzestnych.
12.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Tomasza Cofały z okazji 18. rocznicy urodzin.
           2) Za + Annę Malcharek w 2. rocznicę śmierci.
17.00  Za + Halinę Mamoń.

poniedziałek 10.12.2018
  6.30
Za + Władysława Macha w 2. rocznicę śmierci.
18.00  RORATY. 1) Za + Adama Ziena (intencja od rodziny Bodurów z Dołów).
           2) Za ++ Łucję Pietrzyk w 30. dzień po śmierci, rodziców, trzy siostry, dwóch szwagrów, ++ z pokrewieństwa oraz za ++ kapłanów.

wtorek 11.12.2018

6.30  Za ++ Małgorzatę Kozber, męża Anastazego, rodziców z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
  7.00  RORATY.
18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Jakuba Kolonki z okazji 18. rocznicy urodzin.
           2) Za ++ męża Leona Kusaja w 5. rocznicę śmierci, rodziców Marię i Franciszka, trzy siostry, trzech szwagrów oraz za ++ kapłanów.

środa 12.12.2018
  6.30

18.00  RORATY. 1) Za ++ Helenę i Teodora Wojciechowskich, dwóch zięciów, Waleskę Pyrtek, Annę i Józefa Palów oraz ++ z rodzin: Wojciechowski, Janas, Pyrtek, Pala i Kaiser.
           2) Za + Adama Ziena (intencja od sąsiadów).
           3) Za + Mieczysława Czyża (intencja od rodziny Serafin z Zabrza).

czwartek 13.12.2018            Wspomnienie św. Łucji
  6.30
1) Za ++ Martę i Pawła Noworzynów, dwóch synów, synową, zięcia Jana, teściów, dziadków z obu stron oraz ++ z rodzin: Malcharek, Noworzyn i Utrata.
           2) Za ++ Tadeusza Szarego, rodziców Józefa Szarego, dwie żony, Marię i Pawła Brańczyków, syna Stanisława, synową Teresę, Alojzego Rysia i szwagra Stanisława.
10.00  W intencji chorych i seniorów naszej parafii.
17.00  RORATY. Za ++ Klarę i Karola Grolików, Emilię i Józefa Danielczyków oraz ++ z pokrewieństwa.

piątek 14.12.2018         Wspomnienie św. Jana od Krzyża
  6.30  Za + Mieczysława Czyża (intencja od sióstr i braci).
  7.00  RORATY.
18.00  Za ++ Elżbietę i Ryszarda Pyrtków, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa oraz za ++ kapłanów.

sobota 15.12.2018
  6.30  Za ++ Marię i Konrada Paliczków, rodziców i rodzeństwo z obu stron oraz za ++ kapłanów.
18.00  1) Za ++ Edwarda Kocura, rodziców, synów Alojzego i Henryka, Martę i Józefa Steklów, zięcia Zygmunta oraz ++ z rodzin: Stekla, Jaromin i Gorgoń.
           2) Za ++ Piotra Simkę, rodziców z obu stron oraz ++ z pokrewieństwa.

niedziela 16.12.2018           III NIEDZIELA ADWENTU – GAUDETE
  7.00  Za ++ Bronisławę i Jana Świerkot, Adelę i Jana Drzał oraz Maksymiliana Lenza.
  8.30  Za ++ Klarę i Stefana Jarominów, synów Helmuta i Jerzego, rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
  9.15  Za ++ Janusza Speka, ojca Jerzego, Marię i Eryka Pudełków, syna Marka, dziadków z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
10.30  Za ++ rodziców Wiktorię i Stefana Jarominów, trzy córki, trzech zięciów oraz za ++ kapłanów.
12.00  1) Za + Mieczysława Czyża (intencja od żony i dzieci z rodzinami).
           2) Za + Ludomiłę Dolatę.
17.00  Za ++ Pawła Machulca, żonę Alwinę i Henryka Dudę.