XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
12 sierpnia 2018

7.00
  8.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodzin: Kędzior, Czajka i Jankowski.
  9.15  Za ++ Jana Burkerta, rodziców, brata, Marię i Pawła Pryszczów oraz Zofię i Jana Nalewajów.
10.30  Za + Czesława Koniecznego w 2. rocznicę śmierci.
12.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marka Maślanki z okazji 60. rocznicy urodzin.
17.00  1) Za + Eugeniusza Rysia w 2. rocznicę śmierci.
           2) Za ++ Ludwika Kanię w 30. dzień po śmierci, we wspomnienie rocznicy urodzin oraz żonę Magdalenę.

poniedziałek 13.08.2018
  6.30
1) Za ++ Łucję i Ludwika Koniecznych, Marię i Jana Brandysów, rodziców z obu stron oraz ++ z pokrewieństwa.
           2) Za ++ Marię Brańczyk, dwóch mężów, syna Stanisława, synową Teresę, zięcia Tadeusza, rodziców Marię i Franciszka Małeckich.
10.00  W intencji chorych i seniorów naszej parafii.
18.00  1) Za ++ Katarzynę i Jana Pietrzyków, trzy córki, ++ z pokrewieństwa oraz ++ kapłanów.
           2) Za ++ Edwarda Daczkę w 11. rocznicę śmierci i rodziców z obu stron.

wtorek 14.08.2018             Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego

6.30
18.00  1) Za ++ Martę Rygułę, dwóch mężów Józefa i Grzegorza, rodziców z trzech stron, rodzeństwo oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
           2) Za + Irenę Nedzi (intencja od sąsiadów).

środa 15.08.2018               UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP
  7.00  Za ++ rodziców Urszulę i Stanisława Utratów, ++ z rodzin Matera i Utrata oraz za ++ kapłanów.
  8.30  Za ++ Andrzeja Zela w kolejną rocznicę śmierci, rodziców Zofię i Zdzisława, Ryszarda Bielasa, Leonarda Skorupę, Katarzynę i Jana Pietrzyków, córki Teresę i Marię oraz męża Walentego, Antoniego Zela, dwie żony oraz ++ kapłanów.
  9.15  Za ++ Ryszarda Mielcarka, rodziców, rodzeństwo, teściów oraz ++ z pokrewieństwa.
10.30  Za ++ Konrada Mazura w 7. rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa oraz za ++ kapłanów.
12.00  Suma odpustowa: W intencji Parafian.
17.00  Za ++ Ilonę Jaromin Knap, ojca Władysława, kuzynkę Beatę, Klarę i Franciszka Fabianów, trzech synów i trzy synowe.

czwartek 16.08.2018
  6.30  Za ++ Alojzego Swadźbę w 6. rocznicę śmierci, żonę Anielę oraz ++ z rodzin Swadźba i Poloczek.
13.00  Ślub: Izabela Malcharek i Łukasz Królak.
17.00  1) Za ++ Otylię i Ludwika Jarominów, rodziców z obu stron i rodzeństwo.
           2) Za ++ Zygmunta Kumora, rodziców, siostrę Monikę i szwagra Józefa (intencja od rodzin: Zel, Bielas i Skorupa).

piątek 17.08.2018            UROCZYSTOŚĆ ŚW. JACKA, głównego patrona archidiecezji i metropolii katowickiej
  6.30  Za + Jana Jasińskiego (intencja od kuzyna Jana z rodziną).
18.00  Za ++ Łucję i Ludwika Grzonków, trzech synów, synową, wnuka Janusza oraz ++ z rodzin Grzonka i Herman.

sobota 18.08.2018
  6.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Róży i Franciszka Mazurów oraz dzieci z rodzinami.
13.00  Ślub: Marzena Mosur i Łukasz Mocny.
18.00  1) Za ++ Elżbietę i Franciszka Góralczyków, syna Henryka, Mariannę i Ludwika Siemiątkowskich oraz ++ z pokrewieństwa.
           2) Za ++ Edwarda Kocura w 8. rocznicę śmierci i żonę Otylię.

niedziela 19.08.2018               XX NIEDZIELA ZWYKŁA
  7.00
  Za ++ Stefanię Gruszkę, rodziców z obu stron oraz ++ z pokrewieństwa.
  8.30  Za ++ Klarę i Alojzego Malcharków, syna Henryka, synową Krystynę i zięcia Joachima Rysia.
  9.15  Za + Stanisława Jaromina w 4. rocznicę śmierci oraz ++ kapłanów.
10.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Aleksandry i Andrzeja Klosków z okazji 50. rocznicy ślubu.
12.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę dla Stanisława Lesiaka w 80. rocznicę urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci z rodzinami.
17.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Eugenii i Eugeniusza Myszorów.