NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ
14 kwietnia 2019 roku

7.00
Za + Jana Plekańca (intencja od sąsiadów).
  8.30
Za ++ Elżbietę i Franciszka Góralczyków, syna Henryka, Helenę i Adama Ratajczaków, syna Andrzeja oraz dziadków z obu stron.
  9.15
Za ++ Wiktorię i Eryka Bogackich, ++ z rodziny oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
10.30
 1) Za ++ Henryka Świerkota, Marię Paliczkę w 5. rocznicę śmierci oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
           2) Za + Helenę Banaśkiewicz.
12.00
1) Za + Tadeusza Grzonkę (intencja od państwa Zawieruchów).
           2) Za + Irenę Ziaję (intencja od kuzyna Roberta).
17.00
Za ++ rodziców Otylię i Stanisława Bamów oraz ++ z pokrewieństwa.

Poniedziałek 15.04.2019                     WIELKI PONIEDZIAŁEK
18.00
1) Za ++ Henryka Swobodę w 1. rocznicę śmierci, rodziców, teściów, siostry i szwagrów.
           2) Za ++ Paulinę Pietrzyk, córkę Teresę Polonis oraz ++ z rodzin Pietrzyk i Giel.
           3) Za + Czesława Pilszka w 1. rocznicę śmierci oraz za ++ rodziców.

Wtorek 16.04.2019           WIELKI WTOREK
Za pewnych zmarłych.
18.00
1) Za ++ Katarzynę i Jana Pietrzyków, córki Teresę, Marię, Zofię i Łucję, ++ z pokrewieństwa oraz za ++ kapłanów.
           2) Za ++ Ludwika Pudełko w 1. rocznicę śmierci i żonę Annę.
           3) Za ++ rodziców Gertrudę i Bernarda Pryszczów, dziadków Marię i Alojzego Galbierzów, Marię i Franciszka Pryszczów oraz za ++ z pokrewieństwa.

Środa 17.04.2019              WIELKA ŚRODA
  6.30

Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Ireny i Romana Cuberów.
18.00
1) Za ++ Marię i Józefa Wyrodów, syna Jana, Annę i Jana Rygułów, syna, synową, dwie córki, dwóch zięciów, ++ z rodzin: Wyród, Ryguła i Jędrzejas, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
           2) Za + Jana Plekańca (intencja od Marty Gruszki z rodziną).

ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE MĘKI I ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Czwartek 18.04.2019              WIELKI CZWARTEK
Msza Wieczerzy Pańskiej
           W intencji kapłanów pracujących  w naszej parafii (intencja od grup parafialnych).

Piątek 19.04.2019                WIELKI PIĄTEK
18.00  Liturgia Męki Pańskiej

Sobota 20.04.2019             WIELKA SOBOTA
18.00  Wigilia Paschalna
           W intencji Parafian.

Niedziela 21.04.2019            NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
  7.00
Za ++ Franciszka Danka, rodziców, rodzeństwo, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
  8.30
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Anieli Klai oraz dzieci z rodzinami, ze wspomnieniem + męża.
10.30
Za ++ Reginę i Józefa Baronów.
12.00
 Za + Jana Plekańca (intencja od siostry Stanisławy i szwagra Henryka).

Poniedziałek 22.04.2019          PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
10.30
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla wnuków Michała i Heleny Piątek z okazji rocznicy urodzin oraz w intencji rodziców i rodziny.
12.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny i Kazimierza Bogackich z okazji 50. rocznicy ślubu oraz dzieci z rodzinami.
           2) W intencji rodziny Kania oraz dziecka, które przyjmie chrzest Wojciecha Kani.
17.00