V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
29 marca 2020 roku

8.30  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziców i całej rodziny.
           2) Za ++ Martę i Romana Burkertów, synów Jana i Bernarda, Marię i Pawła Pryszczów oraz Zofię i Jana Nalewajów.
           3) Za ++ Konrada Klaję, żonę Łucję, zięcia Jerzego, Franciszka Kusia, rodziców Olgę i Leona Kłosów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Franciszka Pietrzyka z okazji 88. rocznicy urodzin.
           2) Za ++ Józefa Marszałka, rodziców z obu stron, Adelę i Stanisława Sikorów, Łucję i Joachima Kaiserów oraz ++ z rodzin: Bazgier, Przemyk, Zuber i Duda.
           3) Za ++ Annę i Pawła Liszków, zięcia Tadeusza, synową, rodziców z obu stron, rodzeństwo, Aleksandra Boniarczyka, syna Piotra, Wandę Diakowicz oraz za ++ kapłanów.

Poniedziałek 30.03.2020
18.00  1) Z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę dla rodziny Czyż.
           2) Za + Józefa Malcharka oraz ++ z rodzin Malcharek i Figołuszka.

Wtorek 31.03.2020
18.00  1) Za ++ w marcu: Marię Jaromin, Ryszarda Kawę, Martę Simkę, Kazimierza Jurczaka, Jerzego Sikorę i Klaudię Otrębę.
           2) Za + Genowefę Brańczyk w 2. rocznicę śmierci.

Środa 1.04.2020

18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marii Bielas oraz dzieci z rodzinami, ze wspomnieniem + męża Ryszarda.
           2) Za ++ Elfrydę i Emanuela Golików, syna Janusza, dziadków z obu stron oraz ++ z rodzin Jastrzemski i Golik.

Czwartek 2.04.2020
  18.00  1) O nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.
             2) Za ++ Helenę Mazur, męża Augustyna oraz ++ z rodzin Mazur i Pryszcz.

Piątek 3.04.2020
18.00  1) W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
           2) W intencji dzieci i młodzieży naszej parafii.
           3) Za + Krystynę Herczyńską, ++ z rodzin Herczyński i Gutkowski oraz za + Jadwigę Rudol.

Sobota 5.04.2020
18.00  1) W intencji Andrzeja Simki z okazji 18. rocznicy urodzin, ze wspomnieniem + Piotra Simki.
           2) Za ++ Konrada Grolika, żonę Marię, synową Renatę, rodziców Julię i Józefa, dzieci Marię, Łucję, Alojzego i Józefa, synową Bronisławę, zięciów Antoniego i Ludwika, wnuki Pawła i Jana, Łucję Pyrtek i córkę Ewę Dejner.

Niedziela 6.04.2020            NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ
  8.30  1) Za ++ Jana Gąszczyka, szwagra Bernarda, rodziców, teściów, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
           2) Za ++ Gertrudę i Józefa Materlów, zięcia Alfreda, Wandę i Teodora Pisteloków, Kazimierza Kozyrę oraz ++ z pokrewieństwa.
           3) Za ++ Martę i Jana Jarominów, rodziców z obu stron oraz ++ z pokrewieństwa.

10.30  1) Za ++ Marię i Pawła Głąb, córkę Irenę, ++ z rodzin: Zawisza, Głąb i Szlizinger oraz za ++ kapłanów.
           2) Za ++ Stanisława Bama w 10. rocznicę śmierci, żonę Otylię, rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa oraz za ++ Janinę Homę, Janusza Kocybę, Anielę i Huberta Domżołów.
           3) Za ++ Martę Simkę (intencja od kolegów i koleżanek wnuczki Małgorzaty z działu kontrolingu z Olsztynka i Łowicza).