18 kwietnia 2021 roku
III  NIEDZIELA  WIELKANOCNA
7.00
1) Za + Eugeniusza Domżoła (intencja od brata Stefana z rodziną).
2) W intencji Stefanii o zdrowie.
8.30
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Agnieszki i Andrzeja Laskowskich.
2) Z podziękowaniem za Boże błogosławieństwo i zdrowie, z prośbą o dalsze łaski w intencji Bogu wiadomej.
9.15
O zdrowie w pewnej intencji.
10.30
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Zofii Jankowskiej z okazji 1. rocznicy urodzin.
12.00
1) Msza św. dziękczynna z okazji 45. rocznicy święceń kapłańskich księdza Krystiana Janko.
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Janiny i Eugeniusza Sobczuków oraz dla dzieci z rodzinami.
17.00
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Joanny Jaromin z okazji urodzin.

Poniedziałek 19.04.2021
6.30
Za + Jerzego Jóźwiaka (intencja od Janiny i Bronisława Pałków).
18.00
1) Za + Stanisława Szubzdę (intencja od sąsiadów z bloku).
2) Za + Martę Mrzyk (intencja od Wspólnoty Żywego Różańca).

Wtorek 20.04.2021
18.00
1) Za + Henryka Orzanę w 4. rocznicę śmierci, ++ z rodziny Orzana oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za + Marcina Jaromina (intencja od koleżanek i kolegów z rocznika).

Środa 21.04.2021
6.30
Za + Antoniego Solarza (intencja od brata Józefa).
18.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Grzegorza Gabera z okazji 21. rocznicy urodzin.
2) Za ++ Klarę i Pawła Skrzypców oraz rodziców z obu stron.
3) Za ++ Marię i Michała Kściuczyków, rodziców z obu stron, Andrzeja Poloczka, Kazimierza Poloczka oraz ++ z rodzin: Spika, Poloczek i Patyk.

Czwartek 22.04.2021
17.00
1) Za + Mariana Szafrona (intencja od sąsiadów).
2) Do Miłosierdzia Bożego o uwolnienie od pokus.

Piątek 23.04.2021
UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA, głównego patrona Polski
6.30
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem św. o. Pio z prośbą o potrzebne łaski dla wszystkich chorych i cierpiących parafian oraz dla osób, które się nimi opiekują.
18.00
1) Za ++ Jerzego Jaromina, ojca Franciszka, wnuka Dariusza oraz za ++ kapłanów.
2) Za ++ Stanisława Gogola w 9. rocznicę śmierci, żonę Katarzynę oraz ++ z rodzin Gogol i Brandys.

Sobota 24.04.2021
16.00
Chrzty: Maria Grabowska, Aaron Granica, Oliwia Kozyra, Aleksander Trójca, Hanna Zawierucha.
18.00
1) Za ++ męża Jerzego Orła, rodziców, teściów, braci Henryka i Michała, Leszka, Jadwigę, Wiktorię, Urszulę, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za + ks. Izydora Harazina w 30. dzień po śmierci (intencja od parafian).

Niedziela 25.04.2021
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA
7.00
Za ++ Marię i Pawła Klosów, synów, synowe, ++ z rodziny oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
8.30
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Marty i Alojzego Rygułów z okazji 60. rocznicy ślubu oraz w intencji dzieci z rodzinami.
2) Za ++ Marię i Jana Gumułków, Alwinę, Alojzego, Annę i Bernarda Machaliców, ++ z rodziny oraz za ++ kapłanów.
9.15
Za + Roberta Liszkę we wspomnienie urodzin.
10.30
1) W intencji wszystkich kapłanów, a szczególnie z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla kapłanów pracujących w naszej parafii oraz za ++ kapłanów (intencja od Apostolatu Margaretka).
2) Za ++ Beatę Lukas w 12. rocznicę śmierci, Helenę Wronę, Zygmunta Lukasa, Jana Dziadkiewicza, Cecylię Bednarską w 1. rocznicę śmierci, Franciszka Dębskiego, Rafała Czechowskiego i ks. Józefa Piesiura.
Chrzest: Maja Drzał.
12.00
1) Za + Karola Gregora.
2) Za ++ Janinę Malcharek we wspomnienie urodzin, męża Józefa oraz ++ z pokrewieństwa.
17.00
Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Wniebowziętej dla mamy Anny i syna Dawida z okazji urodzin.