IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA
21 kwietnia 2024 roku
7.00
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Janiny i Eugeniusza Sobczuków oraz dzieci z rodzinami.
8.30
9.15
Za ++ Helenę i Józefa Orendorzów, córkę Marię, rodziców i rodzeństwo, zięcia oraz ++ z pokrewieństwa.
10.30
Za ++ Jadwigę i Andrzeja Brańczyków, córkę Genowefę, zięcia Stefana Domżoła, Martę Koczubę, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
12.00
Za ++ Bronisławę i Jerzego Białoniów, rodziców, rodzeństwo, ++ z pokrewieństwa oraz + Lucjana Danka.
Chrzest: Nadia Wudarowicz.
17.00
1) Za ++ Annę i Józefa Speków, rodziców z obu stron oraz Elżbietę i Henryka Filipków.
2) Za ++ Wandę i Henryka Błąkałów, Annę i Jana Grolików, rodziców z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Poniedziałek 22.04.2024
6.30
Za ++ Kazimierza Brysia, rodziców, teściów, brata Janka, czterech szwagrów i Pawła Kapicę.
18.00
1) Za ++ Klarę i Pawła Skrzypców, Aleksandrę Skrzypiec, ++ z rodzin Skrzypiec, Plichta, Kłakus i Szałajko.
2) Za + Józefa Jonkisza (intencja od sąsiadów).

Wtorek 23.04.2024      UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA, głównego patrona Polski
6.30
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem św. o. Pio z prośbą o potrzebne łaski dla wszystkich chorych i cierpiących parafian oraz dla osób, które się nimi opiekują.
18.00
1) Za ++ Jerzego Jaromina, brata Jana, bratanka Dariusza, ojca Franciszka oraz Klarę i Zygfryda Jarominów.
2) Za ++ Józefa Jonkisza (intencja od chrześniaczki Doroty Biesik z mężem i dziećmi z Heczmarowic).

Środa 24.04.2024
6.30
Za ++ Łucję i Ludwika Koniecznych, rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa, Marię i Jana Brandysów, rodziców z obu stron, syna Jana, synową Monikę oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00
1) O łaskę zbawienia dla Roberta Liszki we wspomnienie urodzin.
2) Za + Henryka Figołuszkę (intencja od chóru Harmonia).

Czwartek 25.04.2024     ŚWIĘTO ŚW. MARKA, EWANGELISTY
6.30
W intencji wszystkich kapłanów, a szczególnie z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla kapłanów pracujących w naszej parafii oraz za ++ kapłanów (intencja od Apostolatu Margaretka).
17.00
1) Za + Małgorzatę Wagner-Tyczkę w 1. rocznicę śmierci.
2) Za + Irenę Drapałę (intencja od Renaty Skrzyp z rodziną).

Piątek 26.04.2024
6.30
Za + Józefa Jonkisza (intencja od kuzynki Katarzyny Grzywy z mężem z Dankowic).
18.00
1) Za ++ Stanisława Gogola w 12. rocznicę śmierci, żonę Katarzynę oraz ++ z rodzin Gogol i Brandys, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za + Henryka Figołuszkę w 30. dzień po śmierci.

Sobota 27.04.2024
12.00
Ślub: Ewelina Janosz i Filip Biernat.
13.30
Ślub: Klaudia Spek i Paweł Bryła.
14.30
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Ireny i Henryka Grolików z okazji 60. rocznicy ślubu oraz w intencji dzieci z rodzinami.
16.00
Chrzty: Miłosz Kozik, Zofia Jastrzemska.
18.00
Za ++ Jerzego Kosteczkę, brata Zygmunta, bratową Krystynę, rodziców i teściów.

Niedziela 28.04.2024     V NIEDZIELA WIELKANOCY
7.00
Za ++ Joachima Rysia, rodziców i Henryka Jacka.
8.30
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Agnieszki i Andrzeja Laskowskich.
2) Za ++ Marię i Pawła Klosów, synów, synowe, ++ z rodzin Klos i Kozyra oraz za ++ kapłanów.
9.15
Za ++ Ewalda Jastrzębskiego, rodziców Emilię i Franciszka, ++ z rodzin Jastrzębski i Kasperczyk oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
10.30
Za ++ rodziców Zofię i Stanisława Gaszczyków we wspomnienie urodzin, rodziców, rodzeństwo oraz ++ z pokrewieństwa.
12.00
Za + Józefa Jonkisza (intencja od bratanicy Ewy Nowak z rodziną z Wilamowic).
17.00
Za + Irenę Drapałę (intencja od kuzynki Ani z rodziną).