XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
13 października 2019 roku

7.00  W intencji chorych i seniorów naszej parafii.
  8.30  Za ++ Annę i Alfreda Kozyrów, syna Kazimierza, Anielę i Stanisława Babisów, o. Bazylego Machalicę oraz ++ z rodzin Machalica i Kozyra.
  9.15  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Różańcowej i św. Antoniego z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Agnieszki i Eryka Kłosów, dzieci z rodzinami i Marty Klai.
10.30  Za ++ Władysława Malika, rodziców, rodzeństwo, Wiktorię i Stefana Jarominów, trzy córki, trzech zięciów oraz ++ kapłanów.
12.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Stefanii i Józefa Krawczyków z okazji 60. rocznicy ślubu oraz całej rodziny.
           2) Za ++ ojca Józefa Koniecznego i Józefa Bulę.

17.00  W intencji uczestników tegorocznej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

Poniedziałek 14.10.2019
  6.30  Za + Rafała Toborka (intencja od Krystyny i Tomasza).
18.00  Za + Henryka Kurka (intencja od chrześnicy Gabrieli).

Wtorek 15.10.2019
  6.30
18.00  Za ++ Martę, Józefa i Bazylego Plekańców oraz Rudolfa i Klemensa Gorgoniów.

Środa 16.10.2019          UROCZYSTOŚĆ ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ, głównej patronki Śląska
  6.30
18.00  1) W intencji wszystkich pielgrzymów, z podziękowaniem za szczęśliwe pielgrzymowanie do MB Częstochowskiej, szczególnie za pielgrzymów z autokarów i pieszych.
           2) Za + Bogusława Pastuszkę (intencja od rodziny Główków).

Czwartek 17.10.2019                     Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego
  6.30  Za ++ Weronikę i Karola Materów, córkę Urszulę, dwóch zięciów oraz za ++ kapłanów.
17.00  1) W intencji nauczycieli i pracowników szkoły oraz przedszkola.
           2) Za + Jana Plekańca (intencja od syna Łukasza).
           3) Za + Rafała Toborka (intencja od sąsiadów).

Piątek 18.10.2019          ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA
  6.30  Za ++ Emilię i Franciszka Utratów, dwóch synów, synową Urszulę oraz ++ z pokrewieństwa.
12.00  Ślub: Edyta Sztenderewicz i Mateusz Liszka.

18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Stanisława Zela z okazji urodzin i całej rodziny, ze wspomnieniem ++ rodziców, brata i szwagrów.
           2) Za + ks. Edmunda Mrozika.

Sobota 19.10.2019
  6.30
12.00  Ślub: Dorota Zieleźnik i Łukasz Grolik.
16.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rocznika 1989, ze wspomnieniem + Jarosława Raka.

18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla rodziny Ewy i Marcina Niedopytalskich.
           2) Za ++ Alwinę Machalicę, męża Alojzego, rodziców i rodzeństwo z obu stron, o. Bazylego Machalicę oraz Marię i Ludwika Gomułków.
           3) Za ++ Zygmunta Pryszcza, rodziców Annę i Wincentego Pryszczów, teściów Felicję i Jana Machno oraz szwagrów Longina i Mieczysława.

Niedziela 20.10.2019          XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
  7.00
  8.30  1) Za ++ Wandę i Henryka Błąkałów, Annę i Jana Grolików, rodziców z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
           2) Za ++ Józefa Speka, rodziców z obu stron, Elżbietę i Henryka Filipków, Stanisławę i Tadeusza Setlaków oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

9.15  1) Za ++ Jana Koniecznego, żonę Marię, rodziców, rodzeństwo, teściów, zięcia Mariana oraz za ++ kapłanów.
           2) Za ++ Paulinę i Franciszka Czemborów, dwóch synów, zięcia, trzech wnuków i prawnuka oraz za + Julię Kłos.

10.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Stanisławy i Bernarda Koniecznych oraz dzieci z rodzinami.
12.00  Za + Rafała Toborka (intencja od koleżanek, kolegów i wychowawcy z liceum).
17.00  Za + Henryka Kurka (intencja od chrześnicy Marty).