XIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA
28 czerwca 2020

7.00  1) Za + Ireneusza Deskę, ++ z rodzin Deska i Szymura oraz za ++ kapłanów.
           2) Za ++ Adama Kucharskiego w kolejną rocznicę śmierci, dwóch synów, rodziców z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
  8.30
Za ++ Wiktorię Stawowską, Franciszka Mazurczyka, Cecylię i Rudolfa Jareckich oraz ++ z rodziny.
  9.15  Za ++ Martę i Jana Jarominów.
10.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Ewy i Marcina Jankowskich z okazji 1. rocznicy ślubu oraz dla całej rodziny.
12.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Elżbiety Jaromin oraz dla dzieci z rodzinami, ze wspomnieniem + męża Jerzego.
           2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i łaski Ducha Świętego dla Moniki i Damiana Koterlów z okazji 1. rocznicy ślubu oraz w intencji Mikołaja, który przyjmie chrzest.
17.00
  1) W intencji Pawła Szpotańskiego z podziękowaniem za dar życia, z prośbą o łaskę wiary i Bożą opiekę z okazji rocznicy urodzin oraz o Bożą opiekę, błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodziców i rodziców chrzestnych.
           2) Za ++ ojca Zygmunta Dembeckiego, dziadków Gertrudę i Alfreda Dembeckich, Martę i Józefa Steklów, Otylię i Edwarda Kocuró w, Marię Kreczmer, Henryka Kuljeckiego i Alojzego Błąkałę.

Poniedziałek 29.06.2020          UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA
  7.00  W intencji pewnej rodziny z podziękowaniem za 35 lat małżeństwa.
18.00  1) Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla księdza prałata Bernarda Czerneckiego z okazji 66. rocznicy święceń kapłańskich.
           2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Cecylii Seweryn z okazji 80. rocznicy urodzin oraz dla syna z rodziną.
           3) Za ++ Krystynę i Leszka Bernertów, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Helenę i Józefa Marczaków, syna Jerzego i Otylię Kolarczyk.

Wtorek 30.06.2020
  7.00  Za ++ w czerwcu: Roberta Liszkę, Leszka Bombę, Weronikę Grolik i Sławomira Sieńko.
18.00
  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Doroty Ryguły z okazji 50. rocznicy urodzin i dla całej rodziny.

Środa 1.07.2020

7.00
18.00  1) Za ++ Annę i Ludwika Pudełków oraz rodziców z obu stron.
           2) Za + Jana Kłakusa (intencja od sąsiadów z ul. Orlej).

Czwartek 2.07.2020

7.00  O nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.
18.00  Za ++ Pawła Mazura w kolejną rocznicę śmierci, żonę Helenę, ++ z pokrewieństwa, ++ z rodzin: Kulpa, Pluta i Mazur oraz za ++ dziadków.

Piątek 3.07.2020                 ŚWIĘTO ŚW. TOMASZA, APOSTOŁA
  7.00  W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00
 Za ++ siostrę i rodziców.

Sobota 4.07.2020
  7.00  Za ++ Stefanię i Józefa Koniecznych, rodziców z obu stron, wnuczkę Katarzynę oraz ++ z pokrewieństwa.
16.30
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Henryka Stachonia z okazji 50. rocznicy urodzin.
18.00
1) Za ++ Annę, Julię i Józefa Jarominów, syna Mariana, zięcia Alfreda, Marię i Józefa Kulpów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
           2) Za ++ Bernadetę Kolon w 5. rocznicę śmierci, męża Stanisława, Monikę i Augustyna Jarominów, zięcia Andrzeja oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
           3) Za ++ Franciszka Schmidta, rodziców, brata Bernarda, Martę i Jana Figołuszków, córkę Marię, synów Henryka, Józefa i Bernarda, synową Janinę, zięciów oraz ++ z rodzin Schmidt i Figołuszka.

Niedziela 5.07.2020                XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
  7.00  Za ++ Rudolfa Malcharka, syna Krzysztofa, rodziców Marię i Pawła, syna Alojzego, córkę Emilię, zięcia, Julię i Karola Utratów, ++ z rodzin Utrata i Malcharek oraz za ++ kapłanów.
  8.30
Za ++ Jolantę Kściuczyk, ojca Jerzego, Marię i Albina Kściuczyków, Marię i Walentego Żydzików, córkę Irenę, Grzegorza Ptaka oraz ++ z pokrewieństwa.
  9.15  Za ++ Anielę i Władysława Koniorów, córki z mężami, zięcia Józefa oraz ++ kapłanów.
10.30
12.00
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Janiny i Eugeniusza Janoszów oraz dla dzieci z rodzinami.
17.00
  Za ++ Kazimierza Chwiećko w 5. rocznicę śmierci, żonę Teresę, ++ z rodzin: Chwiećko, Stefaniuk, Sajna, Dąbrowski i Chrobok, Marię i Stanisława Piesiurów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.