II  NIEDZIELA  ZWYKŁA
19 stycznia 2020 roku

7.00
  8.30  Za ++ Jadwigę i Andrzeja Brańczyków oraz córkę Genowefę.
  9.15  Za ++ Piotra Pastuszkę, rodziców Agnieszkę i Teodora, Eryka Stachonia oraz ++ z pokrewieństwa.
10.30  Za ++ rodziców Władysława Malika, Annę i Jana Grolików.
12.00
17.00  Za ++ Wiktorię Brańczyk (intencja od synów Mirosława i Ryszarda).

Poniedziałek 20.01.2020
  6.30  Za ++ Marię i Pawła Machaliców, dwóch synów, dwie synowe, córkę i zię cia oraz ++ z rodzin: Mazur, Paliczka, Machalica, Kumor i Paszek.
18.00  1) Za ++ Andrzeja Olejnika, rodziców Martę i Waldemara, Elżbietę i Jana Trójców, ++ z rodzin: Olejnik, Grabowski, Trójca i Wiera, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
           2) Za + Halinę Mamoń w 2. rocznicę śmierci.

Wtorek 21.01.2020             Wspomnienie św. Agnieszki
  6.30
18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, opiekę i błogosławieństwo Boże dla rodziny Jabłońskich.
           2) Za ++ Martę i Jana Jeleniów, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Henryka, Janinę i Danielę Lazarów oraz rodziców i rodzeństwo z obu stron.

Środa 22.01.2020
  6.30  Za + Zdzisława Dobosza (intencja od sąsiadów).
18.00  Za + Katarzynę Gwizdalską w 3. rocznicę śmierci.

Czwartek 23.01.2020
  6.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem św. o. Pio z prośbą o potrzebne łaski dla wszystkich chorych i cierpiących parafian oraz dla osób, które się nimi opiekują.
17.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podzięko- waniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Józefa Jastrzemskiego z okazji 90. rocznicy urodzin.
           2) Za ++ Helenę i Wiktora Orendorzów, synów Tadeusza i Romana, ++ z pokrewieństwa oraz za ++ kapłanów.

Piątek 24.01.2020         Wspomnienie św. Franciszka Salezego
  6.30

18.00
1) Za ++ Macieja Kacprzyckiego w 1. rocznicę śmierci i matkę Krystynę.
           2) Za ++ Marię i Stanisława Lonców.

Sobota 25.01.2020             ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA
  6.30  1) W intencji wszystkich kapłanów, a szczególnie z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla kapłanów pracujących w naszej parafii oraz za ++ kapłanów (intencja od Apostolatu Margaretka).
           2) Za ++ Jerzego Malcharka, ojca Józefa, Stefanię i Romana Wróblów, rodziców Annę i Pawła Żołneczków, Annę i Józefa Jarominów oraz + Stefanię Przemyk.

16.00  Roczki: Daniel Falęcik, Piotr Kolonko, Michał Malchar, Łucja Palasz i Patryk Trójca.
18.00
Za ++ rodziców, pokrewieństwo z obu stron, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 26.01.2020            III NIEDZIELA ZWYKŁA
  7.00
  8.30
  9.15  Za ++ Amelię i Gerarda Mazurów, wnuczkę Dorotę, zięcia Eugeniusza, rodziców z obu stron oraz Marię i Augustyna Staszków.
10.30  Za ++ Marię Kajor, męża Stefana, rodziców z obu stron, wnuka Janusza oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
12.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Zuber, a szczególnie dla rocznego dziecka Karola.
17.00  1) Za ++ Emilię i Teofila Cofałów oraz córkę Annę.
           2) Za + Zygmunta Dembeckiego w 5. rocznicę śmierci.