I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
21 lutego 2021

7.00  Za ++ Henryka Waleckiego, rodziców Franciszkę i Jana Jastrzemskich oraz ++ z rodziny.
  8.30

9.15  Za + Jerzego Jóźwiaka w 30. dzień po śmierci.
10.30  1) Za ++ Marię i Stanisława Piesiurów, Franciszkę i Stefana Chroboków oraz za ++ z rodziny.
           2) Za ++ Annę, Julię i Józefa Jarominów, syna Mariana, zięcia Alfreda, Jadwigę i Pawła Speków oraz Marię i Józefa Kulpów.
12.00  Za + Gertrudę Marszałek (intencja od córki Mirosławy).
17.00  Za ++ Jana Wyroda, rodziców Weronikę i Romana Szromków, teściów Marię i Józefa Wyrodów, dziadków z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Poniedziałek 22.02.2021        ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA
  6.30  Za ++ Martę i Bernarda Kulpów, syna Oskara, synową Małgorzatę, Zofię i Franciszka Szarowiczów, trzy córki oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla ks. Adama Zgodzaja z okazji urodzin (intencja od wszystkich grup parafialnych).
           2) Za + Jana Zawieruchę w 3. rocznicę śmierci.

Wtorek 23.02.2021
  6.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem św. o. Pio z prośbą o potrzebne łaski dla wszystkich chorych i cierpiących parafian oraz dla osób, które się nimi opiekują.
18.00  1) Za + Romana Kurpasa (intencja od koleżanek i kolegów z rocznika 1954).
           2) Za ++ Jadwigę i Floriana Losków, rodziców z obu stron, Konrada Pilszka oraz ++ z rodzin: Loska, Gruszka i Pilszek.

Środa 24.02.2021
  6.30  Za + Antoniego Solarza (intencja od rodziny Pilch).
18.00  1) Za + Gertrudę Marszałek.
           2) Za + Jerzego Jóźwiaka (intencja od znajomych).

Czwartek 25.02.2021

6.30  Za ++ Małgorzatę Krokosz, Andrzeja Wotusa i Anielę Krzyżowską.
17.00  1) W intencji wszystkich kapłanów, a szczególnie z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla kapłanów pracujących w naszej parafii oraz za ++ kapłanów (intencja od Apostolatu Margaretka).
           2) Za ++ Ludwika Bojdoła, zięcia Henryka, rodziców Marię i Ludwika, dwie córki, trzech synów, dwóch zięciów, synową Gertrudę, Helenę i Jana Kozyrów, syna Jana, córkę Stefanię, trzech zięciów, ++ z rodzin: Bojdoł, Kozyra i Trójca, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 26.02.2021
  6.30  Za ++ w lutym: Gertrudę Marszałek, Anielę Kościelny i Jerzego Rygułę.
18.00  1) Za ++ męża Józefa Piekarczyka w 3. rocznicę śmierci, rodziców Gertrudę i Jana, brata, siostrę, szwagra oraz ++ z pokrewieństwa.
           2) Za ++ Andrzeja Moczulskiego w 5. rocznicę śmierci, rodziców i teścia.

Sobota 27.02.2021

6.30
Za + Jerzego Jóźwiaka (intencja od Małgorzaty Pabis).
16.00
  1) Chrzty: Mikołaj Faroń, Przemysław Kluska, Maja Stawowy.
           Roczki: Karolina Kozik.
           2) W intencji Weroniki Gandyk i całej rodziny.
           3) O błogosławieństwo Boże dla Jacka, Krzysztofa i Wojciecha z okazji kolejnych urodzin.
18.00  1) Za + ks. Rudolfa Myszora we wspomnienie urodzin (intencja od Wspólnoty Żywego Różańca).
           2) Za + Romana Kurpasa w 30. dzień po śmierci.

Niedziela 28.0.2021                     II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
  7.00  Za ++ Annę i Franciszka Jarominów, rodziców  z obu stron, córkę Irenę, zięcia Czesława, ++ z rodzin Jaromin i Mazur oraz za ++ kapłanów.
  8.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Heleny Zielińskiej z okazji 90. rocznicy urodzin.
  9.15  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Rufina Kędziora z okazji 80. rocznicy urodzin oraz dla żony Krystyny.
10.30  Za + Anielę Kościelny (intencja od sąsiadów).
12.00
 Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z prośbą o zdrowie i pomyślny przebieg operacji dla Jadwigi.
17.00
  Za + Gertrudę Marszałek (intencja od wnuka Artura).