XXVIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA
15 października 2017

7.00  Za ++ Marię i Ludwika Bojdołów, dwie córki, czterech synów, dwóch zięciów, Fryderyka, Kornelię i Józefa Noconiów (intencja od syna Zygmunta).
  8.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Stanisławy i Bernarda Koniecznych oraz dzieci z rodzinami.
  9.15  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla trzech rodzin: Figołuszka, Jabłeka i Gniadek.
10.30  1) W pewnej intencji z okazji 40. rocznicy ślubu.
           2) Za ++ Zygmunta, Annę i Wincentego Pryszczów, Felicję i Jana Machnów oraz szwagrów Longina i Mieczysława.
12.00  1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla matki Renaldyny Hudek.
           2) Za ++ Władysława Malika, rodziców, rodzeństwo, Wiktorię i Stefana Jarominów, trzy córki, trzech zięciów oraz ++ kapłanów.
17.00  1) Za ++ Martę i Józefa Steklów, zięcia Zygmunta, Rozalię i Edwarda Kocurów, synów Edwarda, Alojzego i Henryka, synową Różę oraz ++ z rodzin: Stekla, Kocur, Jaromin i Gorgoń.
           2) Za ++ Jadwigę Mikołajec, syna Adama oraz ++ z rodzin Kędziora i Mikołajec.

poniedziałek 16.10.2017               UROCZYSTOŚĆ ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ, głównej patronki Śląska
  6.30  Za ++ Martę Rygułę w 20. rocznicę śmierci, męża Oskara, rodziców Martę i Jana Gorolów, Zofię i Walentego Rygułów oraz ++ z pokrewieństwa.
18.00  1) Za ++ Paulinę Pietrzyk i córkę Teresę Polonis oraz ++ z rodzin Pietrzyk i Giel.
           2) Za ++ Pawła Głąb, córkę Irenę, ++ z pokrewieństwa Zawisza i Głąb, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

wtorek 17.10.2017                    Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego
  6.30
Za ++ Weronikę i Karola Materów, córkę Urszulę, dwóch zięciów oraz za ++ kapłanów.
18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Justyny Grolik z okazji 18. rocznicy urodzin.
           2) Za ++ Henryka Plichtę, rodziców Zofię i Wincentego, Alfreda Pająka, rodziców Stefanię i Józefa oraz ++ z rodzin: Plichta, Kozyra, Lazar i Trójca.

środa 18.10.2017                    ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA

6.30  Za ++ Emilię i Franciszka Utratów, dwóch synów, synową Urszulę oraz ++ z pokrewieństwa.
18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Stanisława Zela z okazji urodzin i całej rodziny, ze wspomnieniem ++ rodziców i brata.
           2) W intencji nauczycieli i pracowników szkoły oraz przedszkola.
           3) Za + ks. Edmunda Mrozika w rocznicę urodzin (intencja od Wspólnoty Żywego Różańca).

czwartek 19.10.2017

6.30
17.00  Za ++ Helenę i Pawła Pudełków, rodziców, rodzeństwo, wnuków Michała i Grzegorza oraz ++ z rodzin: Pudełko, Pinocy, Jastrzemski i Stawowski.

piątek 20.10.2017                     Wspomnienie św. Jana Kantego
  6.30
18.00  1) Za ++ Jarosława Kubińskiego w kolejną rocznicę śmierci, rodziców Barbarę i Stefana oraz za ++ kapłanów.
           2) Za + Norberta Źelezny w 1. rocznicę śmierci.

sobota 21.10.2017
Za + Marię Lonc.
12.00  Ślub: Ewa Folek i Marcin Niedopytalski.
13.00  Ślub: Martyna Kozub i Artur Kościelny.
18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Danuty i Janusza Kłosów z okazji 25. rocznicy ślubu.
           2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Szymona Opołki z okazji 18. rocznicy urodzin.

niedziela 22.10.2017                       XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
  7.00
  8.30  Za ++ Jana Targiela i rodziców, ++ z rodzin: Targiel, Kędzior, Kumor, Jeleń, Woźniczka i Dziewior, siostrę Marię Ewangelistę oraz za ++ kapłanów.
  9.15  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Marcjanny i Adriana Latusków.
10.30  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Renaty i Jana Pająków.
           2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Moniki i Wojciecha Janoszów.
12.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Elżbiety i Stefana Bernertów.
17.00  Za ++ Paulinę i Franciszka Czemborów, dwóch synów, trzech wnuków, prawnuka oraz Julię Klos.