XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
14 października 2018

7.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Dominika z okazji 18. rocznicy urodzin.
  8.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Stanisławy i Bernarda Koniecznych oraz dzieci z rodzinami.
  9.15  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla trzech rodzin: Jaromin, Grolik i Czernecki.
10.30  Za ++ Władysława Malika, rodziców, rodzeństwo, Wiktorię i Stefana Jarominów, trzy córki, trzech zięciów oraz za ++ kapłanów.
12.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Czesława Kalinowskiego z okazji 85. rocznicy urodzin.
           2) Za ++ Helenę i Wiktora Orendorzów, synów Romana i Tadeusza, rodziców z obu stron, rodzeństwo oraz ++ z pokrewieństwa.
17.00  Za ++ Martę i Józefa Steklów, zięcia Zygmunta, Rozalię i Edwarda Kocurów, synów Edwarda, Alojzego i Henryka, synową Różę oraz ++ z rodzin: Stekla, Jaromin i Gorgoń.

poniedziałek 15.10.2018               Wspomnienie św. Teresy od Jezusa
  6.30
1) O błogosławieństwo Boże i powrót do zdrowia dla siostry Janiny.
           2) Za + Annę Simkę (intencja od rodziny Franciszkańskiej).
18.00  1) W intencji nauczycieli i pracowników szkoły oraz przedszkola.
           2) Za ++ Jadwigę i Pawła Malcharków, Elżbietę i Antoniego Krętoszów oraz za ++ kapłanów.
           3) Za + Stefana Skorodzienia w 1. rocznicę śmierci, ++ z rodzin Skorodzień i Kaczmarczyk oraz ++ z pokrewieństwa.
           4) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za szczęśliwy przebieg operacji, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w pewnej intencji.

wtorek 16.10.2018              UROCZYSTOŚĆ ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ, głównej patronki Śląska

6.30  Za + Julię Gorgoń i Emilię Goj (intencja od sąsiadów).

18.00  1) Za ++ Martę, Józefa i Bazylego Plekańców oraz Klementynę i Rudolfa Gorgoniów.
           2) Za + Józefa Rysia (intencja od sąsiadów).

środa 17.10.2018               Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego
  6.30
1) Za ++ Weronikę i Karola Materów, córkę Urszulę i dwóch zięciów oraz za ++ kapłanów.
           2) Za + Cecylię Mazur (intencja od siostry Huberty).
18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Stanisława Zela z okazji urodzin i rodziny, ze wspomnieniem ++ rodziców, brata i szwagrów.
           2) Za ++ Floriana Urbanka, rodziców, teściów oraz ++ z pokrewieństwa.

czwartek 18.10.2018            ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY
  6.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Eugeniusza Janosza z okazji urodzin oraz w intencji całej rodziny.
12.00  W intencji ojczyzny z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.
17.00  Za ++ Emilię i Franciszka Utratów, dwóch synów, synową Urszulę oraz ++ z pokrewieństwa.

piątek 19.10.2018
  6.30  Za + babcię Marię.
18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Edwarda Myszora z okazji 80. rocznicy urodzin.
           2) Za + ks. Edwarda Mrozika w rocznicę urodzin (intencja od Wspólnoty Żywego Różańca).
           3) Za + Wiktorię Kochanecką (intencja od Wspólnoty Żywego Różańca).

sobota 20.10.2018             Wspomnienie św. Jana Kantego
  6.30  Za + męża Jarosława Kubińskiego w kolejną rocznicę śmierci, rodziców Barbarę i Stefana, ++ z rodziny Kubiński oraz za ++ kapłanów.
16.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rocznika 1968, ze wspomnieniem zmarłych.
18.00  1) Za ++ Pawła Głąb, córkę Irenę, ++ z rodzin: Zawisza i Głąb, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
           2) Za ++ Cecylię i Józefa Szymów, ++ z rodzin Szyma i Noga oraz za ++ kapłanów.
           3) Za ++ Andrzeja Mazura, synów Ryszarda i Andrzeja, synową Elżbietę, Norberta Żeleźny oraz Martę i Adolfa Pudełków.

niedziela 21.08.2018               XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
  7.00

8.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Doroty i Daniela Woźnych z okazji 10. rocznicy ślubu oraz w intencji córek.
  9.15  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Różańcowej i św. Antoniego z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marty Klai, dwóch rodzin Kłos oraz rodzin Jarosz i Stankiewicz.
10.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Moniki i Wojciecha Janoszów.
12.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla ks. Mariana Jaromina z okazji 45. rocznicy święceń kapłańskich i 70. rocznicy urodzin.
           2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Ewy i Marcina Niedopytalskich z okazji 1. rocznicy ślubu oraz w intencji rodziców i rodzeństwa z rodzinami.
17.00  Za + Elfrydę Jaromin.