VI NIEDZIELA ZWYKŁA
17 lutego 2019 roku

7.00  Za + Irenę Dziendziel.
  8.30  Za ++ Leona Laskowskiego, Andrzeja Ratajczaka oraz ++ z rodzin: Laskowski, Ratajczak, Grabisz i Jelonek.
  9.15  Za + Cecylię Kozyrę.
10.30  Za ++ Marię i Stanisława Piesiurów, Franciszkę i Stefana Chroboków, dziadków oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
12.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Felicji Bojdoł z okazji 85. rocznicy urodzin oraz w intencji dzieci z rodzinami.
           2) Za ++ Ludwika Bojdoła w 30. rocznicę śmierci, zięcia Henryka, rodziców z obu stron, ++ z rodzin Kozyra, Bojdoł i Trójca oraz za ++ kapłanów.
17.00

Poniedziałek 18.02.2019
  6.30  Za ++ Jadwigę i Floriana Losków, Konrada Pilszka, ++ z rodzin: Gruszka, Loska i Pilszek oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Moniki Mazurczyk z okazji urodzin.

Wtorek 19.02.2019
  6.30
18.00  1) Za ++ Stefanię i Józefa Pająków, synów Alfreda i Rudolfa, zięcia Józefa oraz ++ z pokrewieństwa.
           2) Za ++ Janinę Szromek w 1. rocznicę śmierci, córkę Monikę, rodziców, teściów, ++ z pokrewieństwa oraz za ++ kapłanów.

Środa 20.02.2019
  6.30

18.00  1) Za ++ Henryka Plichtę, zięcia Alfreda, rodziców Zofię i Wincentego, Helenę i Jana Kozyrów, córkę Stefanię, syna Jana, zięciów Ludwika, Tadeusza i Jana, ++ z rodzin: Plichta, Lazar, Kozyra i Trójca oraz za ++ kapłanów.
           2) Za ++ Weronikę Jeleń, rodziców Annę i Jana, syna Henryka, ++ z rodzin: Jeleń, Loska i Plewnia oraz za ++ kapłanów.

Czwartek 21.02.2019
  6.30
17.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Dominiki Trajdy z okazji urodzin oraz w intencji całej rodziny.
           2) Za ++ Marię i Jana Brandysów, Anielę i Franciszka Radczuków, rodziców i rodzeństwo z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 22.02.2019               ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA
  6.30  Za ++ Martę i Bernarda Kulpów, syna Oskara, Zofię i Franciszka Szarowiczów, trzy córki oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00  1) Za ++Weronikę i Henryka Mazurczyków, rodziców, rodzeństwo, Elfrydę i Teofila Bernertów, córkę Halinę, zięcia Ryszarda oraz za ++ kapłanów.
           2) Za ++ Marka Pastuszkę w 30. dzień po śmierci, rodziców, teścia oraz ++ z rodzin: Pastuszka, Szołtysek, Wybrańczyk i Kumor.

Sobota 23.02.2019             Wspomnienie św. Polikarpa
  6.30  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem św. o. Pio z prośbą o potrzebne łaski dla wszystkich chorych i cierpiących parafian oraz dla osób, które się nimi opiekują.
           2) Za ++ Krystynę Smolarek, ojca Jana, Martę i Jana Pyrtków, Mariannę i Walentego Kozików, dzieci, zięciów, wnuki oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
16.00  Chrzty: Jagoda Lewicka, Michał Malchar, Jagoda i Malwina Zienkiewicz, Daniel Falęcik.
           Roczek: Aleksandra Krysta.
18.00
Za + Jana Zawieruchę w 1. rocznicę śmierci.

Niedziela 24.02.2019           VII NIEDZIELA ZWYKŁA
  7.00  Za ++ Henryka Waleckiego w kolejną rocznicę śmierci, rodziców, teściów i rodzeństwo.
  8.30  Za ++ o. Bazylego Machalicę, rodziców, siostry Annę i Matyldę, brata Alojzego, bratową Alwinę oraz szwagrów Alfreda i Zygmunta.
  9.15
10.30  Za + Bożenę Cioskę (intencja od sąsiadów).
12.00  Za + Genowefę Brańczyk (intencja od kuzynów).
17.00  1) Za ++ Julię i Pawła Cyloków.
           2) Za + Pawła Mazurczyka w 1. rocznicę śmierci.