UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
16 czerwca 2019 roku

7.00
Za ++ Bronisławę i Jana Świerkot, Adelę i Jana Drzał oraz Maksymiliana Lenza.
  8.30
Za ++ Tadeusza Rekusa, rodziców Annę i Wincentego, Annę i Pawła Liszków, synową Gertrudę, Aleksandra Błoniarczyka, syna Piotra oraz ++ z rodzin: Rekus, Liszka, Błoniarczyk i Duka.
  9.15
Za ++ Zofię i Franciszka Jarominów oraz ++ z rodzin Kasprzyk i Jaromin.
10.30
  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i błogosławieństwo Boże dla Aliny z okazji urodzin.
12.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Heleny i Józefa Utratów oraz dzieci z rodzinami.
17.00  Za ++ Helenę Latusek, męża Ewalda, ++ z rodzin Kozyra i Latusek oraz zięcia Edwarda.

Poniedziałek 17.06.2019               Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego
  6
.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy  z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Józefa Małka z okazji urodzin.
  9.00  W intencji dzieci i młodzieży, ich rodziców, nauczycieli i wychowawców z okazji zakończenia roku szkolnego.
18.00  1) Za ++ Gertrudę Kalinowską, rodziców z obu stron, s. Rafaelę, ++ rodzin Kalinowski i Kłakus oraz za ++ kapłanów i siostry zakonne.
           2) Za Urszulę Mleczko (intencja od koleżanek i kolegów z chóru Ex Animo).

Wtorek 18.06.2019

18.00
1) Za ++ Jana Nowaka, rodziców, rodzeństwo, Agnieszkę i Ludwika Mazurów, dwóch zięciów Jana i Pawła, synową Danutę oraz za ++ kapłanów.
           2) Za + Franciszka Szczotkę (intencja od Wspólnoty Żywego Różańca).

Środa 19.06.2019
  6.30
Za ++ Norberta Zielasko, córkę Celinę, Gertrudę i Franciszka Langnerów, Łucję i Pawła Piechów oraz ++ z pokrewieństwa.
18.00
1) Za + Józefa Spikę, ++ z rodzin Sobczuk i Poloczek oraz za ++ kapłanów.
           2) Za + Jana Plekańca (intencja od Kazimiery, Jolanty Strzałka z rodziną).

Czwartek 20.06.2019      UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

W intencji Parafian.
12.00
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Beaty Grolik i całej rodziny.
15.00  Ślub: Magdalena Przybysławska i Kamil Żyłka.
17.00
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Anny i Stanisława Brzózków z okazji 10. rocznicy ślubu i dzieci.

Piątek 21.06.2019                    Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi
  6.30
Za ++ Helenę i Stefana Folków, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
14.00  Ślub: Marta Kozyra i Michał Szydłowski.
18.00  1) Za ++ Katarzynę Gogol w kolejną rocznicę śmierci, męża Stanisława, rodziców z obu stron oraz za ++ kapłanów.
           2) Za ++ Jana Kyrcza, żonę Katarzynę, dwie córki Stefanię i Gertrudę, Jakuba Kyrcza, żonę Joannę oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 22.06.2019

13.00
Ślub: Zienkiewicz i Jaromin.
18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Zbigniewa Chroboka z okazji 50. rocznicy urodzin i całej rodziny.
           2) Za ++ Piotra Simkę, rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 23.06.2019                    XII NIEDZIELA ZWYKŁA
  7.00
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem św. o. Pio z prośbą o potrzebne łaski dla wszystkich chorych i cierpiących parafian oraz dla osób, które się nimi opiekują.
  8.30
Za ++ Stanisława Gruszkę w 1. rocznicę śmierci, żonę Stefanię, rodziców z obu stron oraz ++ z pokrewieństwa.
  9.15  Za ++ Franciszka i Ludwika Kusiów, Konrada Klaję, rodziców Olgę i Leona Kłosów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
10.30
1) Za ++ ojców Stanisława Gaszczyka, Edwarda Kocura, żonę Otylię, ++ z rodzin: Kocur, Stekla, Gaszczyk, Dembecki i Danek.

2) Za + Lidię Kozyrę (intencja od sąsiadów).
12.00
 1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Rafała Szromka z okazji 18. rocznicy urodzin.
           2) Za ++ Irenę, Jadwigę, Jana, Ratajczaków, Helenę i Augustyna Żołnów oraz Jerzego Seidla.
17.00
Za ++ w rocznicę śmierci: Jadwigę Sierszyńską, dwóch mężów, syna i córkę oraz rodziców.