III NIEDZIELA WIELKANOCNA
15 kwietnia 2018

7.00  Za + Otylię Kocur (intencja od Grażyny z rodziną).
  8.30  Za ++ Elżbietę i Franciszka Góralczyków, syna Henryka, Helenę i Adama Ratajczaków, syna Andrzeja oraz dziadków z obu stron.
  9.15  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej i św. Antoniego z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i błogosławieństwo Boże dla Franciszka Szczotki z okazji 80. rocznicy urodzin oraz w intencji dzieci z rodzinami.
10.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jerzego Kłakusa z okazji 70. rocznicy urodzin oraz dzieci z rodzinami.
12.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Stefanii i Józefa Tużników z okazji 50. rocznicy ślubu oraz o dary Ducha Świętego dla dzieci z rodzinami.
           2) W intencji Agaty Tużnik z okazji 18. rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę MB Wniebowziętej.
17.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Janiny i Pawła Kapiców.

poniedziałek 16.04.2018
Za + Gertrudę Hapek (intencja od Zbigniewa Rysia z rodziną).
18.00  1) Za ++ Katarzynę i Jana Pietrzyków, trzy córki, ++ z pokrewieństwa oraz ++ kapłanów.
           2) Za ++ Henryka Świerkota, Marię Paliczkę, męża Konrada oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

wtorek 17.04.2018

6.30  W pewnej intencji.
18.00  1) Za + Henryka Orzanę w 2. rocznicę śmierci.
           2) Za + Jana Zawieruchę (intencja od Ireny i Zofii).

środa 18.04.2018
  6.30  Za ++ Martę i Pawła Noworzynów, dwóch synów, synową, zięcia Jana, teściów oraz ++ z pokrewieństwa.
18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Janiny i Eugeniusza Sobczuków oraz o dary Ducha Świętego dla dzieci z rodzinami.
           2) Za ++ Stefanię Wróbel w 2. rocznicę śmierci i męża Romana.
           3) Za ++ Helenę i Władysława Burek, Annę i Kazimierza Fidyków, brata Jerzego oraz Teresę i Tadeusza Ferfeckich.

czwartek 19.04.2018
  6.30  Za + Gertrudę Hapek w 30. dzień po śmierci.
17.00  1) Za + Halinę Mamoń.
           2) Za + Jana Paździora (intencja od Wspólnoty Żywego Różańca).
           3) Za ++ braci Mirosława i Stanisława, rodziców Kamilę i Jana oraz ++ z rodzin Machalica i Rzepus.

piątek 20.04.2018
  6.30  Za ++ Łucję i Ludwika Koniecznych, Marię i Jana Brandysów, rodziców z obu stron oraz ++ z pokrewieństwa.
18.00  1) Za ++ Edwarda Szwedę, rodziców Wiktorię i Augustyna, Elżbietę Myszor, Jadwigę i Stefana Kubeckich, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
           2) Za ++ Stefanię i Stefana Pryszczów, ++ z rodzin Pryszcz i Klos oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

sobota 21.04.2018
  6.30  Za ++ Franciszka Danka, rodziców, rodzeństwo, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Anny i Michała Bazanów z okazji 10. rocznicy ślubu oraz w intencji dzieci.
           2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego dla Grzegorza Gabera z okazji 18. rocznicy urodzin.

niedziela 22.04.2018              IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
  Za + Jana Paździora (intencja od sąsiadów).
  8.30  Za ++ Beatę Lukas w 9. rocznicę śmierci, teścia Zygmunta, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa oraz za + ks. Józefa Piesiura.
  9.15  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Elżbiety Myszor z okazji 85. rocznicy urodzin, ze wspomnieniem + męża Franciszka.
10.30  Za + Janinę Malcharek (intencja od przyjaciół).
12.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Elfrydy i Stanisława Jarominów z okazji 60. rocznicy ślubu oraz dzieci z rodzinami.
           2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego dla Kamila Trajdy z okazji 18. rocznicy urodzin.
17.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Ireny i Romana Cuberów.