UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
8 grudnia 2019 roku

7.00
  8.30  Za ++ Jadwigę i Emila Jarominów, ++ z pokrewieństwa oraz za ++ kapłanów.
  9.15  Za ++ Agnieszkę Pastuszkę, męża Teodora, syna Piotra, Eryka Stachonia oraz ++ z pokrewieństwa.
10.30  1) Za ++ Lucjana Danka, rodziców i brata Marka.
           2) Za + Jana Plekańca (intencja od syna Tomasza).

12.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Hildegardy Kucharskiej z okazji 90. rocznicy urodzin, ze wspomnieniem + męża Adama i dwóch synów.
17.00  Za +Helenę Wronę (intencja od Heleny i Edwarda Łukasz z Chicago).

Poniedziałek 9.12.2019
  6.30  Za ++ Janinę Malcharek w 2. rocznicę śmierci, męża Józefa, rodziców i rodzeństwo z obu stron.
18.00  Roraty. 1) Za + Annę Malcharek w 9. rocznicę śmierci.
           2) Za ++ Janusza Mazura, Beatę i Urszulę oraz dusze w czyśćcu cierpiące (intencja od koleżanek).

Wtorek 10.12.2019
  6.30  Roraty.
18.00  1) Za ++ rodziców Klarę i Karola Grolików, Emilię i Józefa Danielczyków oraz ++ z pokrewieństwa.
           2) Za + Mirosława Szarego (intencja od sąsiadów z ulic: Wróblewskiego, Stobika, Wodnej i Wąskiej).

Środa 11.12.2019
  6.30  Za ++ Małgorzatę Kozber, męża Anastazego oraz ++ kapłanów.
18.00  Roraty. 1) Za ++ męża Leona Kusaja, teściów oraz ++ z pokrewieństwa.
           2) Za + Mirosława Szarego.

Czwartek 12.12.2019
  6.30
17.00  Roraty. Za ++ Stefanię Przemyk, Annę i Józefa Jarominów, Jadwigę, Ludwika, Józefa, Kazimierza i Czesława Przemyków, Michała Kopcia, Roberta Mazurczyka, Jerzego Malcharka i Bolesława Frysia.

Piątek 13.12.2019         Wspomnienie św. Łucji
  6.30  Roraty.
1) Za ++ Tadeusza Szarego, syna Mirosława, rodziców Józefa Szarego, dwie żony, Marię i Pawła Brańczyków, syna Stanisława, synową Teresę, zięcia Stanisława i Alojzego Rysia.
           2) Za ++ Konrada Paliczkę, żonę Marię oraz rodziców i rodzeństwo z obu stron.
10.00
1) W intencji chorych i seniorów naszej parafii.
           2) Za ++ Józefa Tużnika oraz członków Koła Emerytów.
18.00

19.00  Roraty dla młodzieży i dorosłych. Za + mamę Krystynę Baron w rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny.

Sobota 14.12.2019            Wspomnienie św. Jana od Krzyża
  6.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej i św. Franciszka z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne, także dla Rodziny Franciszkańskiej.
18.00  1) Za ++ Stanisława Kolona w 2. rocznicę śmierci, żonę Bernadetę, Monikę i Augustyna Jarominów, zięcia Andrzeja oraz za ++ kapłanów.

2) Za ++ Helenę Wronę i Beatę Lukas (intencja od Józefy i Edwarda Królów).

Niedziela 15.12.2019           III NIEDZIELA ADWENTU – GAUDETE
  7.00  Za ++ Bronisławę i Jana Świerkot, Adelę i Jana Drzał oraz Maksymiliana Lenza.
  8.30  1) Za ++ Klarę i Stefana Jarominów, dwóch synów oraz Stefanię i Józefa Wawreczków, dwóch synów, synową, rodziców oraz ++ z pokrewieństwa.
           2) Za ++ Pawła Machulca, żonę Alwinę oraz siostrzeńców Jana i Henryka Dudów.

9.15  Za ++ Mariana Kuropieja, rodziców, rodzeństwo, teścia Jana Koniecznego, teściową Marię, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
10.30  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Niepokalanej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla wspólnot Ruchu Światło – Życie dekanatu Tychy Nowe.
           2) Za ++ rodziców Wiktorię i Stefana Jarominów, trzy córki, trzech zięciów oraz ++ kapłanów.

12.00  1) Za ++ Teresę i Marka Przemiosłów oraz ++ kapłanów.
           2) Za + Zofię Motykę w 3. rocznicę śmierci oraz ++ z rodzin: Motyka, Dzierżoń i Buczyński.

17.00  Za + Józefa Tużnika (intencja od rodziny Sosik z Krakowa).