VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
22 maja 2022 roku
7.00
8.30    Za ++ Klarę i Józefa Grabiszów, córki Marię i Stefanię, zięciów Andrzeja i Stanisława oraz ++ z pokrewieństwa.
915    Za + Irenę Spek (intencja od koleżanek i kolegów z rocznika).
10.30    Za ++ Konrada Machalicę, żonę Marię, córkę Urszulę, synową Zofię, Jadwigę i Pawła Folków oraz ++ z rodzin: Machalica, Folek i Mleczko.
12.00    1) Z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Aniołów Stróżów dla Tymoteusza Kozyry z okazji chrztu świętego, o dary Ducha Świętego dla siostry Nadii z okazji urodzin oraz o opiekę MB Wniebowziętej dla całej rodziny i chrzestnych.
2) Za ++ Helenę Kozub we wspomnienie urodzin, Otylię i Edwarda Kocurów oraz ++ z pokrewieństwa.
17.00    Za + Annę Cołyt w rocznicę śmierci, ++ z rodzin Cołyt i Pyrtek, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Poniedziałek 23.05.2022
6.30    1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem św. o. Pio z prośbą o potrzebne łaski dla wszystkich chorych i cierpiących parafian oraz dla osób, które się nimi opiekują.
2) W intencji młodzieży klas ósmych naszej szkoły o światło Ducha Świętego na czas egzaminów.
18.00    1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny i Jerzego Paliczków z rodzinami.
2) Za ++ Romana Szymurę w 10. rocznicę śmierci, córkę Stefanię, ++ z rodzin Szymura i Deska oraz za ++ kapłanów.

Wtorek 24.05.2022
Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych
6.30    Za ++ Zofię i Józefa Pękałów oraz ++ z rodzin Kulpa i Pękała.
18.00    1) Za ++ Jana Kłakusa w 2. rocznicę śmierci, rodziców i teściów.
2) Za ++ Krystynę i Henryka Malcharków, rodziców oraz za + Joachima Rysia.

Środa 25.05.2022
6.30    W intencji wszystkich kapłanów, a szczególnie z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla kapłanów pracujących w naszej parafii oraz za ++ kapłanów (intencja od Apostolatu Margaretka).
18.00    1) Za + ks. Józefa Piesiura w kolejną rocznicę śmierci (intencja od Wspólnoty Żywego Różańca).
2) Za ++ Elżbietę Pudełko, męża Karola, rodziców, rodzeństwo, Jana Jasińskiego oraz ++ z pokrewieństwa.

Czwartek 26.05.2022
Wspomnienie św. Filipa Neri
6.30    Za ++ Gertrudę i Józefa Janoszów, Jana Klosa, ++ z rodziny, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
17.00    1) Za ++ Martę i Romana Burkertów, synów Jana i Bernarda, ++ z rodzin Burkert i Jaromin oraz za ++ kapłanów.
2) Za ++ Otylię i Ludwika Jarominów, syna Marcina oraz ++ kapłanów, którzy pracowali w naszej parafii.

Piątek 27.05.2022
6.30    Za + Andrzeja Łabno (intencja od rodziny Mazur).
18.00    1) Za ++ Czesława Żelazo, żonę Irenę, ++ z rodzin Żelazo i Jaromin oraz chrzestnego Stanisława Kolona i żonę Bernadetę.
2) Za ++ Martę i Franciszka Laryszów, syna Jana, synową Jadwigę oraz ++ z rodzin: Larysz, Mazur i Żeleźny.

Sobota 28.05.2022
6.30    Za ++ Elżbietę i Jana Kopców, rodziców z obu stron oraz ++ z pokrewieństwa.
16.00    Chrzty: Maria Liszka, Oliwia Smolorz.
17.00    Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Joanny Bieniek-Strączek z okazji 50. rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny.
18.00    1) Za + Marię Jaromin (intencja od dzieci).
2) Za ++ Zofię i Władysława Surmiaków, rodziców, rodzeństwo oraz ++ z rodzin Figołuszka i Surmiak.
3) Za ++ matkę Helenę Klepkę w 5. rocznicę śmierci, męża Władysława, synów Jana i Ludwika, wnuków Wojciecha i Marka oraz teściów Annę i Tadeusza Milewiczów.
4) Za ++ absolwentów z klasy IVa Liceum Ogólnokształcącego im. Karola Miarki w Mikołowie w 1969 roku oraz za ++ nauczycieli.

Niedziela 29.05.2022   UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
7.00    Za + Marię Grolik.
8.30    Za + Mariana Liszowskiego (intencja od sąsiadów).
9.15    Za + Rufina Kędziora (intencja od sąsiadów z ulicy Rubinowej).
10.30    Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej i św. Urbana z prośbą o potrzebne łaski dla mieszkańców i samorządu gminy Kobiór.
12.00    Do Miłosierdzia Bożego z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dary Ducha Świętego i opiekę Aniołów Stróżów dla Natalki Konieczny z okazji rocznicy chrztu świętego oraz dla całej rodziny.
17.00    Za ++ Władysława Jarczyńskiego w 30. dzień po śmierci oraz żonę Monikę.