I  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU
18 lutego 2018

7.00
  8.30  Za ++ Marię i Stanisława Piesiurów, Franciszkę i Stefana Chroboków oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
  9.15  Za ++ Cecylię Kozyrę, syna Sebastiana, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
10.30  Za + Marię i Karola Sucharskich, ++ rodziców Janinę i Kazimierza Sondałowskich oraz ++ z rodzin Morszyckich i Sondałowskich.
12.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia dla nauczycieli emerytów z okazji 20-lecia Koła Nauczycieli Emerytów, ze wspomnieniem ++ nauczycieli oraz ++ z ich rodzin.
           2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Felicji Bojdoł z okazji urodzin oraz w intencji dzieci z rodzinami.
17.00  Za ++ Jana Wyroda w 5. rocznicę śmierci, rodziców Weronikę i Romana Szromków, teściów Marię i Józefa Wyrodów, dziadków z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

poniedziałek 19.02.2018
  6.30
18.00  Za ++ Stefanię i Józefa Pająków, dwóch synów oraz ++ z pokrewieństwa.

wtorek 20.02.2018

6.30  Za + Franciszka Jabconia (intencja od Joanny i Romana).
18.00  Za ++ Henryka Plichtę, zięcia Alfreda, rodziców Zofię i Wincentego, Helenę i Jana Kozyrów, córkę Stefanię, syna Jana, zięciów Ludwika i Tadeusza, ++ z rodzin: Plichta, Lazar, Kozyra i Trójca oraz za ++ kapłanów.

środa 21.02.2018
  6.30
18.00  1) Za ++ Marię i Franciszka Klajów, rodziców i rodzeństwo z obu stron, zięcia Benedykta oraz ++ z rodzin Klaja i Góralczyk.
           2) Za ++ Jadwigę i Floriana Losków, Konrada Pilszka, rodziców i rodzeństwo z obu stron oraz za ++ kapłanów.

czwartek 22.02.2018              ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA

6.30  Za ++ Martę i Bernarda Kulpów, syna Oskara, Zofię i Franciszka Szarowiczów, córki Henrykę, Stanisławę i Halinę oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
17.00  1) Za ++ Marię i Jana Brandysów, Anielę i Franciszka Radczuków, rodziców i rodzeństwo z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
           2) Za + Stanisławę Musioł (intencja od teściowej z Włoszczowej z rodziną).

piątek 23.02.2018
   6.30
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem św. o. Pio z prośbą o potrzebne łaski dla wszystkich chorych i cierpiących parafian oraz dla osób, które się nimi opiekują.
            2) Za ++ Krystynę Smolarek, ojca Jana oraz ++ z rodzin Kozik i Pyrtek.
 18.00  1) Za ++ Henryka Mazurczyka, rodziców i rodzeństwo.
            2) Za ++ Henryka Waleckiego w kolejną rocznicę śmierci, rodziców Franciszkę i Jana Jastrzemskich, córkę, syna, zięciów, wnuki oraz ++ z pokrewieństwa.

sobota 24.02.2018
  6.30
Za ++ Annę i Józefa Jarominów, syna Mariana, zięcia Alfreda, Marię i Józefa Kulpów, Jadwigę i Pawła Speków oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
16.00  Chrzty: Hanna Skuta.
           Roczki: Kacper Błąkała, Leo Palasz, Paulina Herok i Marcin Gandyk.
18.00  1) Za ++ Pawła Kołodzieja, rodziców Zofię i Franciszka Kołodziejów, dwóch braci, trzy siostry, Grzegorza Giela, dwie żony, syna Alfonsa, Jadwigę Giel, ++ z rodzin: Kołodziej, Giel i Janasik oraz ++ kapłanów.
           2) Za ++ Stanisławę Musiał i Wiktorię Kłakus (intencja od sąsiadów).

niedziela 25.02.2018                 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
  7.00  Za ++ Ludwika Bojdoła, zięcia Henryka, trzech synów, dwie córki, dwóch zięciów, synową, Helenę i Jana Kozyrów, syna Jana, córkę Stefanię, dwóch zięciów oraz ++ z rodzin: Kozyra, Bojdoł i Trójca.
  8.30  Za ++ o. Bazylego Machalicę, rodziców, siostry Annę i Matyldę, brata Alojzego, bratową Alwinę oraz szwagrów Alfreda i Zygmunta.
  9.15  Za ++ rodziców Zofię i Józefa Kozyrów, trzy córki, syna, trzech zięciów oraz ++ z rodzin: Kozyra i Simka.
10.30  W intencji wszystkich kapłanów, a szczególnie z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla kapłanów pracujących w naszej parafii oraz za ++ kapłanów (intencja od Apostolatu Margaretka).
12.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia dla Łucji Ryguły z okazji 75. rocznicy urodzin i całej rodziny.
17.00  Za ++ Julię i Pawła Cyloków.