XX  NIEDZIELA  ZWYKŁA
18 sierpnia 2019 roku

7.00
Za + Szczepana Poloczka, ++ z rodzin: Spika, Sobczuk i Poloczek oraz za ++ kapłanów.
  8.30  Za ++ Agatę i Adama Kędziorów, ++ z rodzin: Kumor, Żydzik, Kędzior, Czajka, Targiel i Woźniczka oraz za + Jolantę Kściuczyk.
  9.15  1) Za ++ rodziców Klarę i Antoniego Kozików, dziadków z obu stron, szwagrów Piotra i Zygfryda oraz bratową Heidi.
           2) Za + Lidię Gawendę (intencja od sąsiadów).
10.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Szymona Kozbra z okazji 18. rocznicy urodzin.
12.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Justyny i Krzysztofa Siemiątkowskich z okazji 5. rocznicy ślubu oraz w intencji dziecka Wojciecha.
           2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na czas posługi w nowej parafii dla ks. Adama Paproty.
17.00  Za ++ Ilonę Jaromin-Knap, ojca Władysława, Beatę Wybrańczyk, Klarę i Franciszka Fabianów, trzech synów, trzy synowe oraz ++ z rodziny Jaromin.

Poniedziałek 19.08.2019
.30  Za + Stefanię Przemyk (intencja od sąsiadów).
 18.00  1) Za ++ Tadeusza Palasza w 10. rocznicę śmierci, rodziców, szwagra Jana, chrzestną Teresę i siostry.
            2) Za ++ o. franciszkanina Mariana Jankowskiego oraz Stefanię Przemyk w 30. dzień po śmierci.

Wtorek 20.08.2019                   Wspomnienie św. Bernarda
  6.30
Za ++ Łucję i Ludwika Koniecznych, Marię i Jana Brandysów, rodziców oraz ++ z pokrewieństwa.
18.00  Za ++ Henryka Karwackiego, rodziców, rodzeństwo, teściów, ++ z rodzin Hryniewicz i Gronostajski oraz za ++ kapłanów.

Środa 21.08.2019                    Wspomnienie św. Piusa X
  6.30
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Róży.
18.00  1) Za ++ Józefa Simkę, Annę i Jakuba Liszków, dwóch synów i córkę Anastazję.
           2) Za + Teresę Osadnik w rocznicę urodzin.

Czwartek 22.08.2019
         Wspomnienie NMP, Królowej
  6.30
Za ++ Stanisławę w 19. rocznicę śmierci i męża Władysława.
17.00
1) Za + Jana Plekańca (intencja od Barbary i Jana).
           2) Za + Stefanię Przemyk (intencja od koleżanek z Koła Gospodyń Wiejskich).

Piątek 23.08.2019
  6.30
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem św. o. Pio z prośbą o potrzebne łaski dla wszystkich chorych i cierpiących parafian oraz dla osób, które się nimi opiekują.
18.00  1) Za ++ Henryka Mazurczyka, żonę Weronikę, rodziców, rodzeństwo, Agatę, Martę i Grzegorza Rygułów, Józefa Jaromina oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
           2) Za ++ Emilię Goj w 1. rocznicę śmierci oraz Adama i Karola Kuligów.

Sobota 24.08.2019              ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA
  6.30  1) Za + Bogusława Pastuszkę (intencja od rodziny Koszarków).
           2) Za ++ Elżbietę i Augustyna Szromków, Helenę i Alojzego Niemców, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowa- niem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla trzech rodzin Gaszczyk i Trajda.
           2) Za ++ Ludwika Bojdoła, rodziców, trzech synów, dwie córki, dwóch zięciów, Helenę i Jana Kozyrów, zięcia Henryka oraz ++ z rodzin: Kozyra, Bojdoł i Trójca.
           3) Za ++ Fryderyka, Kornelię, Józefa i Jana Noconiów oraz ++ rodziców.

Niedziela 25.08.2019                    XXI NIEDZIELA ZWYKŁA
  7.00
1) W intencji pielgrzymów udających się na Jasną Górę.
           2) Za ++ Jana Klosa, rodziców, rodzeństwo, ++ z rodzin: Klos, Wiera i Kozyra oraz za ++ kapłanów.
  8.30  Za ++ Stefanię Gruszkę, męża Stanisława, rodziców z obu stron oraz ++ z pokrewieństwa.
  9.15
10.30  Za + Stefanię Przemyk (intencja od rodziny Bachanek).
12.00  1) W intencji wszystkich kapłanów, a szczególnie z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla kapłanów pracujących w naszej parafii oraz za ++ kapłanów (intencja od Apostolatu Margaretka).
           2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowa- niem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Gwara.
17.00
 Za + Albertynę Musiołek.