XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
26 września 2021 roku
7.00    Za + Barbarę Brandys (intencja od rodziców).
8.30    Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę i błogosławieństwo Boże dla Bożeny i Andrzeja Gaszczyków oraz w intencji dzieci.
9.15    Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze dla rodziny Ireny i Romana Koniecznych.
10.30    1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Anny i Adama Janoszó w.
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Norberta Comperlika z okazji 80. rocznicy urodzin.
12.00    Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Agaty i Antoniego Szyrszeniów z okazji 50. rocznicy ślubu.
17.00    1) Za ++ rodziców Elżbietę i Wojciecha Żurawskich oraz ++ z rodzin: Kozyra, Malcharek, Olszewski i Żurawski.
2) Za ++ Anielę Jaromin w 10. rocznicę śmierci, męża Konrada, rodziców, rodzeństwo z obu stron oraz ++ z pokrewieństwa.

Poniedziałek 27.09.2021
Wspomnienie św. Wincentego á Paulo
6.30    1) Za ++ Elfrydę i Joachima Kamieńskich, Ritę i Rudolfa Schmidtów, córkę, syna, synową, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za ++ Anastazego Kozber, żonę Małgorzatę, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00    Za ++ Kazimierę i Wiktora Klajów oraz rodziców z obu stron.

Wtorek 28.09.2021
Wspomnienie św. Wacława
6.30    Za + Barbarę Brandys (intencja od kuzynki Anny Rozejowskiej z rodziną).
18.00    1) Za ++ Helenę i Józefa Orendorzów, córkę, zięcia oraz ++ z pokrewieństwa.
2) Za ++ Anielę Kościelny, Teresę Kościelny, teścia Franciszka Kościelnego oraz ++ z rodzin Kościelny i Ryś.

Środa 29.09.2021
ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA
6.30    Za + Józefa Jastrzemskiego (intencja od Franciszkańskiego Zakonu Świeckich).
18.00    1) Za ++ Jana Jurczygę w 20. rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo, zięcia Dariusza oraz ++ z pokrewieństwa: Cibura, Jurczyga i Jastrzemski.
2) Za ++ Stanisława Łąkasa, syna Stanisława, Marię i Walentego Brańczyków, ++ z rodzin Pietrzyk, Brańczyk i Łąkas oraz za ++ kapłanów.

Czwartek 30.09.2021
Wspomnienie św. Hieronima
6.30    Za ++ we wrześniu: Urszulę Kruk, Teresę Kościelny, Barbarę Brandys, Annę Jastrzemską i Małgorzatę Juchę.
17.00    1) Za ++ brata Ireneusza Deskę w 10. rocznicę śmierci, córkę Stefanię Lech oraz ++ z rodzin Deska i Szymura.
2) Za ++ rodziców Cecylię i Jana Niemców, Klarę i Oskara Liszków, ++ z pokrewieństwa oraz za ++ kapłanów.

Piątek 1.10.2021
Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus
6.30    1) W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
2) Za ++ Marię i Pawła Machaliców, dwóch synów, dwie synowe, córkę, zięcia oraz ++ z rodzin: Machalica, Mazur, Paliczka, Kumor i Paszek.
18.00    1) Za ++ Janinę Paliczkę w 3. rocznicę śmierci i wspomnienie urodzin, męża Alfreda oraz ++ z rodzin: Paliczka, Kopiec, Janas i Matera.
2) Za + Teresę Kościelny (intencja od Wspólnoty Żywego Różańca).
19.00    1) Z prośbą o Dary Ducha Św.i Boże błogosławieństwo dla Aleksandra Bańki na czas udziału w Zgromadzeniu Ogólnym Synodu Biskupów.

Sobota 2.10.2021
Wspomnienie świętych Aniołów Stróżów
6.30    Za ++ Paulinę i Józefa Sewerynów oraz zięcia Mirosława.
18.00    1) W intencji Karola Ulmana z okazji 60. rocznicy urodzin oraz w intencji dzieci z rodzinami, ze wspomnieniem ++ Anastazji i Ludwika Ulmanów, córki Gabrieli, Marty i Pawła Rysiów, syna, zięciów, synowych, wnuków, Wiesława Wudarczyka, rodziców oraz Andrzeja Malcharka.
2) Za ++ Annę  i Józefa Grolików, syna Józefa i synową Weronikę.
Roczek: Adam Brożek.

Niedziela 3.10.2021
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00    Za + Teresę Kościelny (intencja od sąsiadów).
8.30    1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Izabeli i Krzysztofa Burkertów z okazji 25. rocznicy ślubu oraz w intencji Natalii z okazji 18. rocznicy urodzin.
2) Za ++ Annę i Alfreda Kozyrów, rodziców, syna Kazimierza, ++ z rodzin Machalica i Kozyra, Anielę i Stanisława Babisów oraz za ++ kapłanów.
9.15    Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Różańcowej i św. Antoniego z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla rodzin Spychała i Chromy oraz w intencji kapłanów posługujących w naszej parafii.
10.30    Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Zawieruchów.
12.00    Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marka Lukasa z okazji 55. rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny Lukas.
Chrzest: Wiktoria Gilioli.
Roczek: Eliza Kondracka.
17.00    Za + Piotra Warchoła.