XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
7 sierpnia 2022 roku
7.00
Za ++ Martę Bernarda Kulpa, syna Oskara, synową Małgorzatę, Zofię Franciszka Szarowicz, cztery córki oraz dusze w czyśćcu cierpiące
8.30
Za + Jolantę Niemiec (intencja od sąsiadów z ul. Łukowej).
9.15
Za ++ Henryka Jaromina, zięcia Pawła Gdaka oraz rodziców Helenę i Franciszka.
10.30
12.00
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Jana Basiagi z okazji 1. rocznicy chrztu św. i urodzin oraz w intencji rodziców i chrzestnych.
17.00
Za ++ Otylię i Ludwika Jarominów, syna Marcina, rodziców z obu stron i rodzeństwo.
Chrzest: Dominik Kulisz.

Poniedziałek 8.08.2022
Wspomnienie św. Dominika
6.30
18.00Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla rodziny Kalinowskich.

Wtorek 9.08.2022
ŚWIĘTO ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA (EDYTY STEIN), patronki Europy
18.00
Za + Tomasza Kościelnego (intencja od kolegów z firmy Polvo).

Środa 10.08.2022
ŚWIĘTO ŚW. WAWRZYŃCA
18.00
Za ++ Stefanię i Helmuta Waleczków, rodziców, rodzeństwo oraz ++ z rodzin Kasprzyk i Waleczek.

Czwartek 11.08.2022
Wspomnienie św. Klary
6.30
Za ++ męża Józefa Kozyrę w 10. rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwo z obu stron oraz za + Józefa Króla.
17.00
1) Za + Andrzeja Łabno (intencja od rodziny Tomczyków).
2) Za + Irenę Białożyt

Piątek 12.08.2022
18.00
1) Za ++ Dorotę Korzus w kolejną rocznicę śmierci, męża Edwarda, rodziców i rodzeństwo.
2) Za + Tomasza Kościelnego (intencja od sąsiadów).

Sobota 13.08.2022
6.30
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej i św. Franciszka z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne, także do Rodziny Franciszkańskiej.
2) Za ++ Marię Brańczyk, dwóch mężów, syna Stanisława, synową Teresę, zięcia Tadeusza, syna Mirosława, zięcia Stanisława i rodziców.
10.00
W intencji chorych i seniorów naszej parafii.
18.00
1) Za ++ rodziców Urszulę i Stanisława Utratów, Adelajdę Kołodziejczyk, ++ z rodzin Utrata i Matera oraz za ++ kapłanów.
2) Za ++ Edwarda Kocura w 12. rocznicę śmierci, żonę Otylię oraz ++ z pokrewieństwa.
3) Za ++ rodziców, pokrewieństwo z obu stron, ++ kapłanów, Elżbietę Janygę, rodziców oraz ++ z rodzin: Mazur, Jaromin i Janyga.

Niedziela 14.08.2022
XX NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00
8.30
9.15
Za ++ Stanisława Jaromina, rodziców, braci, bratową, teściów Genowefę i Jana Okoniów, Józefa Okonia oraz ++ kapłanów.
10.30
Za + Elżbietę Sroczyńską (intencja od Ewy i Romana Miazga).
12.00
1) Do Opatrzności Bożej i Aniołów Stróżów w intencji Tomasza Krukowskiego w 1. rocznicę chrztu świętego oraz o błogosławieństwo Boże dla rodziców, siostry Hani i rodzicó w chrzestnych.
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Emilii i Stefana Plutów z okazji 50. rocznicy ślubu.
3) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Michała Figołuszki z okazji 18. rocznicy urodzin oraz w intencji rodziców.
15.00
Ślub: Agata Olczyk i Bartłomiej Sokołowski.
17.00
Za ++ Ilonę Jaromin Knap w 10. rocznicę śmierci, ojca Władysława, Klarę i Franciszka Fabianów, czterech synów, trzy synowe, Beatę Wybrańczyk oraz dusze w czyśćcu cierpiące.