XXVI  NIEDZIELA  ZWYKŁA
27 września 2020

7.00  Za ++ Julię Rygułę, dwóch mężów Pawła i Jana, córkę Elżbietę, zięcia Jana oraz ++ z rodzin: Ryguła, Podolski i Kozyra.
  8.30
Za ++ Bronisławę i Jerzego Białoniów, rodziców oraz ++ z pokrewieństwa.
  9.15  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Ireny i Romana Koniecznych.
           2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jerzego Borowskiego z okazji 80. rocznicy urodzin, żony i całej rodziny.
10.30  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Bożeny i Andrzeja Gaszczyków oraz dzieci.
           2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Anny i Adama Janoszów.
12.00  Do Opatrzności Bożej z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Klary i Konrada Mazurów z okazji 65. rocznicy ślubu oraz w intencji rodziny.
17.00  Za ++ Anielę i Konrada Jarominów, rodziców, rodzeństwo, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Poniedziałek 28.09.2020         Wspomnienie św. Wacława
  6.30
18.00  1) Za ++ Helenę i Józefa Orendorzów, córkę Marię, zięcia Ryszarda, ++ z pokrewieństwa oraz ++ kapłanów.
           2) Za ++ Augustyna Mazura w 3. rocznicę śmierci i żonę Helenę.

Wtorek 29.09.2020               ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA
  6.30
18.00
  1) Za ++ Stanisława Łąkasa, syna Stanisława, Marię i Walentego Brańczyków oraz ++ z pokrewieństwa.
           2) Za ++ rodziców Cecylię i Jana Niemców, Klarę i Oskara Liszków, ++ z pokrewieństwa oraz ++ kapłanów.
           3) Za ++ Marię Zielasko w 1. rocznicę śmierci, męża Norberta, córkę Celinę i Łucję Piechę.

Środa 30.09.2020                  Wspomnienie św. Hieronima
  6.30  Za ++ brata Ireneusza Deskę w rocznicę śmierci, rodziców i dziadków.
18.00  1) Za ++ we wrześniu: Krystynę Figołuszkę, Gabriela Jaromina i Marię Seweryn.
           2) Za ++ Jana Jurczygę, rodziców, rodzeństwo, zięcia Dariusza oraz ++ z pokrewieństwa z obu stron.

Czwartek 1.10.2020             Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

6.30  1) O nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.
           2) Za ++ Marię i Pawła Machaliców, dwóch synów, dwie synowe, córkę, zięcia oraz ++ z rodzin: Machalica, Mazur, Paliczka, Kumor i Paszek.
17.00  1) Za ++ Alojzego Stalmacha, rodziców, rodzeństwo, Helenę i Teodora Wojciechowskich, rodziców, rodzeństwo, Waleskę Pyrtek, Józefa Danka oraz ++ z rodzin: Stalmach, Wojciechowski, Janas i Pyrtek.
           2) Za + Krystynę Figołuszkę (intencja od koleżanek z Tychów i Kobióra).

Piątek 2.10.2020                Wspomnienie świętych Aniołów Stróżów
  6.30  1) W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
           2) Za + Józefa Seweryna oraz ++ z rodzin Seweryn i Malcharek.
18.00
1) Za ++ Józefa Giela, rodziców, Wernera Zarembę, dziadków oraz ++ kapłanów.
           2) Za + Martę Bielecką.
19.00
W intencji młodzieży naszej parafii.

Sobota 3.10.2020
  6.30  Za ++ rodziców Urszulę i Stanisława Utratów, ++ z rodziny oraz za ++ kapłanów.
15.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Anny i Marcina Kargulów z okazji 10. rocznicy ślubu oraz dla syna Piotra z okazji 8. rocznicy urodzin.
18.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Różańcowej i św. Marka z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Anioła Stróża i potrzebne łaski dla Marka Lukasa z okazji urodzin, ze wspomnieniem ++ żony Beaty, ojca Zygmunta i teściowej Heleny (intencja od syna).
           2) Za ++ Annę i Józefa Grolików, syna Józefa i synową Weronikę.
           3) Za ++ Agatę i Adama Duszó w oraz rodziców i rodzeństwo z obu stron.

Niedziela 4.10.2020                XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
  7.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej i św. Franciszka z prośbą o nowe powołania kapłańskie i zakonne także do Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
  8.30
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jolanty i Janusza Kamińskich z okazji rocznicy ślubu.
  9.15  1) Za ++ Krystynę Figołuszkę i męża.
           2) Za + Krystynę Figołuszkę (intencja od sąsiadów).
10.30  Za ++ Annę i Alfreda Kozyrów, syna Kazimierza, o. Bazylego Machalicę, Anielę i Stanisława Babisów, ++ z rodzin Machalica i Kozyra oraz za ++ kapłanów.
12.00
Za + Roberta Liszkę (intencja od wnuków).
17.00
  Za ++ Krystynę i Alojzego Rozkosznych, wnuczkę oraz ++ z rodzin Rozkoszny i Jaromin.