Ogłoszenia duszpasterskie
parafiakobior.pl
I Niedziela Adwentu

Rozpoczynając czas Adwentu, chcemy przygotować się na ostateczne spotkanie z Panem. Jezus, który zapowiada swoje powtórne przyjście, pragnie wyrwać nas z duchowej ospałości i wzywa do czujności. Niech udział w Eucharystii obudzi naszą gotowość na spotkanie z Chrystusem i rozpali pragnienie życia ukierunkowanego na Bożą chwałę.
Witamy w naszej wspólnocie Ks. Krzysztofa Jarczyka; który wygłosi do nas Słowo Boże i zachęci do udziału w rekolekcjach zamkniętych.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

 1. Zapraszamy dzisiaj wszystkich na nieszpory niedzielne połączone z nabożeństwem o trzeźwość.
 2. Wraz z Adwentem rozpoczynamy roraty. Wszystkie dzieci zapraszamy na roraty w poniedziałek i wtorek o godzinie 18:00, w środę i piątek o 6:30 a w czwartek o godzinie 17:00.
 3. Pod figurą Serca Jezusowego ustawione zostało „serce dobroci” do którego można wkładać słodycze i upominki, które dzieci będą losowały na roratach. Z darów przygotujemy również paczki dla potrzebujących. Darczyńcą serdecznie dziękujemy.
 4. Młodzież i dorosłych zapraszamy na roraty w każdy piątek adwentu o godzinie 19:00. Prosimy zabrać świece i lampiony.
 5. W domu parafialnym można nabyć w każdą niedzielę Adwentu po Mszach św. opłatki oraz świece Caritas.
 6. W środę o godzinie 17:30 nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy, a w piątek po Mszy św. wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 7. We wtorek zapraszamy na adwentowe spotkanie wspólnotę „Margaretek”
 8. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne wspólnoty Róż Rożańcowych.
 9. W piątek wspomnienie bł. Ks. Jana Franciszka Machy.
 10. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Dodatkowa spowiedź w czwartek od godziny 16:00 dla dzieci i w piątek od godziny 17:00 dla młodzieży i dorosłych.
 11. Trwają w naszej parafii duszpasterskie odwiedziny rodzin. W tygodniu początek kolędy o godz. 15:00, a w soboty i niedzielę o godz. 14:00. Plan kolędy umieszczony jest na stronie internetowej oraz w gablotce. Z tyłu kościoła można zabrać tzw. kartotekę kolędową, którą wypełniamy w domu i przekazujemy kapłanowi na kolędzie.
 12. W niedzielę we wspomnienie św. Barbary o godzinie 10:30 odprawimy mszę św. w intencji górników naszej parafii i ich rodzin.
 13. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.
 14. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego czasu Adwentu.
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter