Ogłoszenia duszpasterskie
parafiakobior.pl
XI NIEDZIELA ZWYKŁA   
17 czerwca 2018 roku


        Królestwo Boże nie jest jakąś odległą abstrakcją. Bóg zasiał ziarno w naszym życiu. Możemy go nie widzieć, nie rozumieć, ale – jak podkreśla św. Paweł - „według wiary, a nie dzięki widzeniu postępujemy”. Przyjście na Mszę św., modlitwa, czynienie dobra to akty wiary. To dawanie możliwości wzrostu ziarna, rozkwitu królestwa Bożego w naszej codzienności.


Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii.

  1. Zapraszamy wszystkich dzisiaj na godzinę 16:30 na nieszpory niedzielne.

  2. W poniedziałek o godzinie 6:30 Msza św. w intencji pielgrzymów udających się na pielgrzymkę do Czech i Bawarii. Załadowanie bagaży przed Mszą św. o godzinie 6:00, a wyjazd po Mszy św. Nabożeństwo do Ducha Świętego po Mszy św. wieczornej.

  3. Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego w czwartek o godzinie 9:00.

  4. W piątek po Mszy św. wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.

  5. Parafialna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę szlakiem Orlich Gniazd odbędzie się w dniach od 25 do 30 sierpnia. Zapisy w kancelarii do końca lipca. Przy zapisie należy podać numer pesel i wpłacić 100 zł zaliczki. Całkowity koszt pielgrzymki 200 zł.

  6. W przyszłą niedzielę o godzinie 7:00 Msza św. w intencji budowniczych ołtarzy na Boże Ciało.

  7. Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy św.

  8. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii.


 


 

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter