III  NIEDZIELA  WIELKANOCNA

Jak uczniowie idący do Emaus, nie zawsze rozpoznajemy Jezusa na drogach naszego życia. Kiedy jednak widzimy Go łamiącego chleb, nasze oczy zaczynają widzieć. Niech ta Eucharystia, którą rozpoczynamy, będzie dla nas okazją do szczególnego spotkania z Jezusem, który jest Zmartwychwstaniem i Życiem.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

W dalszym ciągu obowiązują limity udziału wiernych we Mszy św. W kościele siadamy tylko na wyznaczonych miejscach. Można też usiąść na ławkach na zewnątrz kościoła. Przypominamy, że można skorzystać z dyspensy od udziału w niedzielnej Eucharystii. Dla tych, którzy korzystają z dyspensy transmisja Mszy św. na kanale Youtube. Przypominamy o konieczności przestrzegania zasad sanitarnych.

1. Dzisiaj na godzinę 16:30 zapraszamy wszystkich na nabożeństwo Słowa Bożego.
  2. Od dzisiaj rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny.
  3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Józefa.
  4. We wtorek i piątek na godzinę 18:00 zapraszamy na Mszę św. kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie dla nich w kościele. Termin bierzmowania został zmieniony na środę, 28 kwietnia, o godzinie 18:00.
  5. W środę o godzinie 17:30 nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy, a w piątek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  6. W sobotę o 8:00 zbiórka ministrantów w kościele
  7. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania.
  8. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.
  9. Życzymy wszystkim, aby Zmartwychwstały Chrystus ze swoimi darami towarzyszył nam w codzienności i pomagał nam z nadzieją patrzeć w przyszłość.