III NIEDZIELA  WIELKANOCNA
15 kwietnia 2018 roku

Dziś po raz kolejny słyszymy w Ewangelii świadectwo o spotkaniu zmartwychwstałego Chrystusa. Jezus jest obecny również we współczesnych czasach. Św. Jan nas poucza: „Po tym zaś poznajemy, że Go znamy, jeśli zachowujemy Jego przykazania”. Jeśli zaprosiliśmy żyjącego Jezusa do swojego życia, przestrzegamy Jego nauki. A największym przykazaniem jest miłość. Ile wielkanocnej radości i nadziei na nasze zmartwychwstanie jest w naszej codzienności?

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

1. Zapraszamy dzisiaj wszystkich na godzinę 16:30 na nieszpory niedzielne.

2. Dzisiaj rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Jest to okazja, aby większą uwagę zwrócić na naszą lekturę Pisma Świętego.

3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Ducha Świętego połączone z katechezą.

4. Uczniów naszej szkoły zapraszamy na Mszę św. szkolną w czwartek o godzinie 17:00.

5. W piątek po Mszy św. wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.

6. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza. Pamiętajmy o modlitwie za wszystkich powołanych do służby w Kościele oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

7. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na remont naszej kaplicy na cmentarzu.