II  NIEDZIELA  ZWYKŁA
12.01.2020

Przychodzimy na Mszę św. i wyznajemy wiarę we wszechmocnego Boga, który rządzi niebem i ziemią. On jest naszą siłą, On może nas obdarzyć pokojem. Jako Jego dzieci, choć słabe i grzeszne, jako powołani do świętości z ufnością powierzmy Mu swoje życie.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji, a szczególnie na funkcjonowanie instytucji archidiecezjalnych zaangażowanych w apostolstwo słowa.
  1. Zapraszamy dziś na godzinę 16:30 na niedzielne nieszpory.
  2. Zachęcamy również do prywatnej adoracji Dzieciatka Jezus przy żłóbku. Nasz kościół jest zawsze otwarty w ciągu dnia i dobrze ogrzewany. Można więc wstępować tu z dziećmi na modlitwę.
  3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Ducha Świętego.
  4. W środę o godzinie 17:30 nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W piątek po Mszy św. wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  6. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan - będzie on trwał do 25 stycznia.
  7. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.