Jak dobrze przeżyć Adwent - refleksja arcybiskupa Wiktora Skworca. "Kościół nam mówi: zatrzymaj się, pomyśl kim jesteś i dokąd zmierzasz..."

6 grudnia jest wspomnienie św. Mikołaja, biskupa, do naszej świątyni parafialnej przybył św. Mikołaj.

Najważniejszym dniem każdego "Dziecka Maryi" jest święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, które przypadło w tym roku w niedzielę 8 grudnia.

Zapraszamy do zapoznania się z planem odwiedzin duszpasterskich 2019/2020.

W niedzielę 16 listopada, przeżywaną w archidiecezji katowickiej jako Dzień Muzyki Liturgicznej, w naszej parafii zakończyły się warsztaty poświęcone tej muzycznej dziedzinie, zatytułowane: „Przez Niepokalane Serce Maryi”.

W uroczystość Wszystkich Świętych modliliśmy się na naszym cmentarzu parafialny za dusze zmarłych, oddając cześć tym wszystkim, którzy osiągnęli już chwałę nieba i wstawiają się za nami u Boga.

Po raz pierwszy w naszej parafii z takim rozmachem dzieci zaangażowały się w spotkanie ze świętymi.