Bogaty program spotkań i nabożeństw wypełnił dni kanonicznej wizytacji, którą w kobiórskiej parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny przeprowadził biskup Grzegorz Olszowski.

Życzymy wszystkim Parafianom i Drogim Gościom, aby przyjście na świat Jezusa napełniło Was nową wiarą, gorącą miłością i niegasnącą nadzieją.

W sobotę 10 listopada o godzinie 18:00 podczas Mszy św. dziękowaliśmy Panu Bogu za naszą Ojczyznę w 100. rocznicę odzyskania jej Niepodległości.

W niedzielę 16 września odbyły się parafialno-gminne uroczystości dożynkowe. Podziękowaliśmy Panu Bogu za wszystkie dary, które otrzymujemy dzięki pracy rolników, ogrodników, sadowników.

Tegoroczne uroczystości odpustowe Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w naszej parafii zwieńczyła Suma z procesją Eucharystyczną i poświęceniem ziół.