W tym roku, podobnie jak w zeszłym, ze względów epidemicznych nie będzie tradycyjnych odwiedzin duszpasterskich.

Beatyfikacja Sługi Bożego ks. Jana Machy, śląskiego kapłana i męczennika zgilotynowanego w 1942 r., odbędzie się w sobotę 20 listopada.

4 listopada miał miejsce kolejny bal Wszystkich Świętych. Nasze parafialne świętowanie z najmłodszymi rozpoczęliśmy od wspólnej Eucharystii - źródła świętości.

Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian, a w sposób szczególny dzieci, na codzienną modlitwę różańcową.

W niedzielę, 15 sierpnia w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w naszej wspólnocie parafialnej przeżywaliśmy Odpust.

Z okazji wspomnienia Św. Krzysztofa w niedzielę 25 lipca w czasie każdej Mszy św. księża udzielali błogosławieństwa kierowcom i ich pojazdom.

Rok formacyjny i katechetyczny dobiegł końca.