14 lutego, wraz z całym Kościołem rozpoczęliśmy okres wielkopostnej pokuty. Zachęcamy do podejmowania postu i innych uczynków pokutnych, zwłaszcza dzieł miłosierdzia

Dlaczego lubię Popielec? Ryzykowne pytanie. Może lepiej brzmiałoby: „Czy lubię Popielec?”. W końcu dzień ten ma w sobie wiele elementów, za którymi ludzie nie przepadają.

Zachęcam przede wszystkim członków Kościoła, aby z zapałem podjęli drogę wielkopostną, czerpiąc wsparcie z jałmużny, postu i modlitwy

Życzymy wszystkim Parafianom i Drogim Gościom, aby przyjście na świat Jezusa napełniło Was nową wiarą, gorącą miłością i niegasnącą nadzieją.

W niedzielę 3 grudnia rozpoczęliśmy adwent – czas radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Chrystusa.

Pierwszy Światowy Dzień Ubogich, który obchodzimy w niedzielę 19 listopada, ma sens wtedy, gdy prowadzi do spotkania z ubogimi, a nie ograniczy się tylko do dawania – podkreśla rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. Paweł Rytel-Andrianik.

Zapraszamy do zapoznania się z planem odwiedzin duszpasterskich 2017/2018