Rozpoczęliśmy miesiąc październik. Zapraszamy wszystkich na nabożeństwa różańcowe, które odprawiamy codziennie o godzinie 17:30, w niedzielę i święta o godzinie 16:30.

W niedzielę 15 września podczas Eucharystii sprawowanej pod przewodnictwem proboszcza ks. Damiana Suszki nasza parafia wraz z całym powiatem podziękowała Panu Bogu za tegoroczne zbiory.

W święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny przezywaliśmy w naszej parafii doroczną uroczystość odpustową ku czci naszej Patronki.

Zapraszamy do świętowania ku czci Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, patronki naszej parafii i kościoła w Kobiórze.

Od 3 czerwca trwała Parafialna Pielgrzymka do Świętej Lipki, Sokółki, Wilna, Świętej Wody, Białegostoku oraz Warszawy.

W niedzielę 19 maja w czasie uroczystej Mszy Świętej grupa 41 dzieci naszej parafii przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej i do wczesnej Komunii Świętej.

Życzenia Wielkanocne dla wiernych oraz gości parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kobiórze.