Wiadomości
parafiakobior.pl
2 października 1988 r. w Watykanie Ojciec Święty Jan Paweł II w przemówieniu wygłoszonym na Anioł Pański powiedział:
„Odmawiajmy wytrwale Różaniec we wspólnotach kościelnych i naszych rodzinach. W trakcie powtarzanych wezwań zjednoczy on serca, doprowadzi do zgody, ożywi nadzieję i obdarzy nas wszystkich pokojem i radością Chrystusa, który się dla nas narodził, umarł i zmartwychwstał. Odmawiać Różaniec to znaczy udać się do szkoły Maryi i uczyć się od Niej, Matki i apostołki Chrystusa, jak żyć całkowicie zgodnie z wymaganiami wiary chrześcijańskiej. Ona pierwsza uwierzyła, a w Kościele w Wieczerniku jednoczyła w miłości pierwszych uczniów swego Syna”.

Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian, a w sposób szczególny dzieci, na codzienną modlitwę różańcową do naszego Kościoła Parafialnego.  Modlitewne rozważanie tajemnic z życia Pana Jezusa i Jego Najświętszej Matki będzie miało miejsce codziennie o godz. 17.30, natomiast w niedzielę i Święta o godz. 16.30. W czwartek różaniec dla dzieci po Mszy Świętej o godz. 17.00. Módlmy się w intencji naszych rodzin, ludzi chorych, polecając szczególnie błaganie o ustanie epidemii i zachowanie nas w zdrowiu.

1 października, czwartek - Kapłani
2 października, piątek - Ruch Światło - Życie
3 października, sobota - Wspólnota Żywego Różańca
4 października, niedziela - Kapłani
5 października, poniedziałek - Dzieci Maryi
6 października, wtorek - Apostolat Margaretka
7 października, środa - Akcja Katolicka
8 października, czwartek - kl. III SP
9 października, piątek - Ruch Światło – Życie
10 października, sobota - Apostolat Dobrej Śmierci
11 października, niedziela - Kapłani
12 października, poniedziałek - kl. IV i V SP
13 października, wtorek - Ministranci
14 października, środa - kl. VI SP
15 października, czwartek - przedszkolaki
16 października, piątek - Lektorzy i szafarze
17 października, sobota - Wspólnota Żywego Różańca
18 października, niedziela - Kapłani
19 października, poniedziałek - Akcja Katolicka
20 października, wtorek - kl. VII SP
21 października, środa - Dzieci Maryi
22 października, czwartek - Ministranci
23 października, piątek - kl. II SP
24 października, sobota - Wspólnota Żywego Różańca
25 października, niedziela - Kapłani
26 października, poniedziałek - przedszkolaki
27 października, wtorek - kl. I SP
28 października, środa - Apostolat Margaretka
29 października, czwartek - Kandydaci do bierzmowania
30 października, piątek - Apostolat Dobrej Śmierci
31 października, sobota - Rodzina Franciszkańska
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter