Wiadomości
parafiakobior.pl
Okres Adwentu, w który wkroczyliśmy, ma podwójny charakter; jest najpierw czasem naszego przygotowania do radosnego przeżywania świąt Bożego Narodzenia, podczas których czcimy przyjście Chrystusa między ludzi.

Okres Adwentu niech będzie dla nas czasem świętego i radosnego oczekiwania na spotkanie z narodzonym Jezusem. Najpiękniejszym wzorem naszego przeżywania tak rozumianego Adwentu niech będzie dla nas Matka Najświętsza oraz uczestniczenie we Mszy św. „Roratnej” pomoże nam we właściwym przeżywaniu tego świętego czasu.
W naszej parafii zapraszamy na Msze św. „Roratnie” w następującym porządku: poniedziałek i wtorek o godz. 18.00, środa i piątek o godz. 6.30, w czwartek w ramach Mszy św. szkolnej o godz. 17.00. Młodzież oraz dorosłych zapraszamy na roraty, które będą miały charakter adwentowych rekolekcji, w każdy piątek o godz. 19.00.
Począwszy od I niedzieli Adwentu w domu parafialnym można nabyć opłatki i świece Caritas na stół wigilijny.
Wykorzystajmy tegoroczny Adwent jako okazję do odnowienia i umocnienia naszej wiary w przyjście Chrystusa, który pragnie zbawić każdego z nas. Marana tha!