Wiadomości
parafiakobior.pl
W sobotę 24 września przy naszym kościele parafialnym odbył się Piknik Rodzinny, współorganizowany przez Stowarzyszenie Charytatywne Pomoc Rodzinie i Uzależnionym, przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Pszczynie. Był on okazją do wsparcia trwającego w naszym kościele remontu.

Atrakcji nie brakowało, dla zebranych wystąpił zespół muzyczny Agat panów Orlikowskiego oraz Niedźwiedzia, który wykonał największe przeboje polskich i zagranicznych wykonawców.
Gościem specjalnym był iluzjonista Tomasz Kabis, który wspaniale rozbawił pubilczność i zyskał sympatię wśród widzów. Być może pan Tomasz pojawi się jeszcze w Kobiórze.
Na uczestników pikniku czekało mnóstwo słodkich wypieków, były kiełbaski z grilla. Z zaproszenia skorzystało wiele osób.
- Celem pikniku jest integracja naszej wspólnoty parafialnej. Jest to również okazja do wyrażenia podziękowań tym wszystkim, którzy zaangażowali się w trwający remont kościoła i wsparli prowadzone przy kościele działania swoją pracą lub ofiarą pieniężną. Dziękujemy za każdy gest wyrażający troskę o parafialną świątynię. Dzięki tej trosce zbliżamy się już do końcowego etapu tych prac - podkreśla ks. Damian Suszka, proboszcz parafii.

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter