Wiadomości
parafiakobior.pl
"Noc Wielkanocna jest nocą nadzwyczajną,
Kiedy moc zmartwychwstałego Chrystusa pokonuje ostatecznie siły ciemności i śmierci,
zapala w sercach wierzących nadzieję i radość.”

św. Jan Paweł II

W tym szczególnym czasie, jaki przeżywamy radując się ze Zmartwychwstania Jezusa, pragniemy złożyć wszystkim Parafianom i ich Gościom życzenia pokoju oraz otwartości serca na głębsze zrozumienie sensu życia i wartości wiary jaśniejącej pełnym blaskiem w Świetle Tajemnicy Paschalnej. Niech orędzie Wielkanocne mocno wybrzmi w naszych sercach i doda nam wszystkim nowych sił potrzebnych do zmagania się z trudnym czasem, który przeżywa cały świat! Niech Maryja – Świadek Zmartwychwstałego Pana, pomaga nam każdego dnia dzielić się z innymi radością wiary.

ALLELUJA, NASZ PAN ŻYJE!
Z błogosławieństwem i serdecznym pozdrowieniem
Duszpasterze Kobiórskiej Parafii

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter