Statystyka duszpasterska 2015 roku
  • Udzielono 39 chrztów, w tym 21 chłopcom 18 dziewczynkom.
  • Do I Komunii św. przystąpiło 53 dzieci i 15 do Wczesnej Komunii św.
  • Zawarto 27 małżeństw sakramentalnych.
  • Chorych odwiedzono 291 razy.
  • Odprawiono 46 pogrzebów.
  • Rozdano 82 900 komunii św. wciągu roku.
  • Przeciętnie w niedzielnej Mszy św. uczestniczyło 2300 osób.
  • Sakrament Bierzmowania przyjęło 43 osoby.

Najważniejsze wydarzenia parafii to:
  • W czasie ferii zimowych nasi ministranci i Dzieci Maryi wyjechały na zimowisko do Jaworznej koło Limanowej.
  • W Wielkim Poście rekolekcje przeprowadził ks. Kamilianin Marek Mańka.
  • W piątek przed Niedzielą Palmową przeszliśmy Drogą Krzyżową ulicami naszej parafii.
  • Procesja Bożego Ciało przeszła w tym roku na naszym osiedlu od Kaplicy św. Antoniego ulicami Żołędziową i Zachodnią.
  • 58 dzieci i młodzieży naszej parafii brały udział w wakacyjnych rekolekcjach formacyjnych.
  • W czerwcu odbył się nasz parafialny Piknik Rodzinny.
  • W lipcu odbyła się pielgrzymka do sanktuariów Europy i Medjugorie.
  • Odbyła się 15 piesza pielgrzymka na Jasną Górę w której brało udział 86 osób.
  • W październiku Akcja Katolicka zorganizowała pielgrzymkę do Lichenia, Kalisza i Torunia w której wzięło udział 60 osób.
  • Koncert Kolęd w tym roku wykonał Nasz Chór „Ex Animo” , zespół „Gang Marcela”oraz Chór dziecięcy z Ukrainy.
  • Zorganizowaliśmy kolejny Sylwester w naszym Domu Parafialnym.
  • Wykonaliśmy elewację zewnętrzną naszego Domu Gospodarczego i dokończyliśmy chodniki i zagospodarowanie terenu wokół probostwa.
  • Doposażyliśmy Dom Parafialny i uruchomiliśmy naszą niedzielną kawiarenkę w Domu Parafialnym.
  • W kościele umieściliśmy ekran do wyświetlania pieśni.
  • W Domu Parafialnym odbywają się katechezy i comiesięczne spotkania dla Seniorów.
  • Kontynuujemy śpiew Godzinek w każdą I sobotę miesiąca, oraz trwamy na modlitwie różańcowej w intencji całej naszej parafii w każdy poniedziałek w czasie Nowenny Pompejańskiej.
  • Rozpoczęliśmy prace związane z wymianą ławek w naszym Kościele.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim parafianom, dzięki którym zaangażowaniu mogliśmy zrealizować powyższe wydarzenia.
Bóg zapłać!